Pasiekimai

2023 m. sausio mėn. suburta VUL Santaros klinikų pacientų taryba

Viena iš projekto „Ankstukai“ iniciatorių, asociacijos „Neišnešiotukas“ atstovė ryšiams su visuomene Jolanta Leonavičiūtė Grigorjevienė tapo Pacientų tarybos nare. Daugiau apie tai skaityti čia.

 

2022m. Paramos projektui „Ankstukai“ prezidento iniciatyva įteiktas „Lietuvos galios“ apdovanojimas

„Lietuvos galios“ apdovanojimai – Prezidento iniciatyva teikiami metiniai apdovanojimai, skirti įvertinti pilietines iniciatyvas ir geruosius veiklų pavyzdžius. Apdovanojimas įteiktas paramos projektui „Ankstukai“, kuris nuo 2014 metų padėjo nepatogų ir itin jautrų klausimą pristatyti šimtams tūkstančių Lietuvos žmonių. Visuomenės palaikymas, gauta finansinė parama, geradarių, aktyvių savanorių įsitraukimas, paskatino pokyčius itin svarbius visai bendruomenei: kūdikiams, šeimoms, socialinės, švietimo srities specialistams, politikams, valstybei, rėmėjams, kiekvienam esančiam šalia.

 

2021 m. Tarptautinė PreNat HUB partenerystė

Projekto „Ankstukai“ iniciatoriai – neišnešiotų naujagimių asociacija „Neišnešiotukas“, tapo tarptautinio Erasmus+ projekto #PreNatHUB partnere. Projekto tikslas – sukurti vieningą švietimo ir bendradarbiavimo priešlaikinio gimdymo klausimais bendruomenę, įtraukiant tėvus, šeimas bei specialistus.

 

2016 m. Apdovanojimas už veiklą Lietuvoje ir paramos projektą „Ankstukai“

Asociacija „Neišnešiotukas“ yra EFCNI (European Foundation for the Care of Newborn Infants) organizacijos narė, kuri vienija neišnešiotų naujagimių bendruomenes visame pasaulyje. Kasmet Miunchene vyksta tarptautinis organizacijų susitikimas, kuriame 2016 metais asociacija buvo apdovanota už veiklą Lietuvoje ir paramos projektą „Ankstukai“. Džiaugiamės, kad paramos projektas tapo pavyzdys kitoms šalims, o mes mielai dalinamės savo patirtimi.