Neišnešiotukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Relaksacijos popietės tėveliams

Kviečiame visas mamas ir tėčius, šiuo metu slaugančius kūdikius Santaros klinikų Neonatologijos centre, giliai pailsėti ir atgauti jėgas relaksacijos užsiėmimuose.

Visiškai normalu, kad šiuo sudėtingu metu jaučiate daug įtampos ir nerimo, o rasti laiko giliai atsipalaiduoti ir pailsėti yra be galo sudėtiga. Tačiau pasirūpinti savimi yra būtina, kad naujomis jėgomis ir geromis emocijomis galėtumėte prisidėti prie greitesnio vaikelio sveikimo.

Užsiėmimų metu mokysimės technikų, padėsiančių sumažinti stresą, nerimą, įtampą, suvaldyti įkyrias mintis, atsipalaiduoti ir giliai pailsėti.

​Kada? Tikslią informaciją kviečiame sekti Neišnešiotukas facebook puslapyje.
Kur? Santaros klinikų Neonatologijos centre
Trukmė – 1val.
Kas veda? Vaida Repšytė

 

Esu Vaida, sertifikuota meditacijų instruktorė. Prieš devynerius metus, taip pat kaip ir jūs, gulėjau šioje ligononėje ir slaugiau 33 sav. ankstukę Beatričę. Tuo metu slėgė baisi nežinia, kaustė baimė, į galvą lindo baisiausi scenarijai. Buvau pamiršusi save, savo poreikius ir žinoma – poilsį. Todėl nuoširdžiai kviečiu praleisti valandą skiriant tik sau ir į šį sudėtingą etapą įnešti daugiau šviesos, tikėjimo, ramybės ir optimizmo.