Neišnešiotukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Aktualijos

Ankstukai sveikina su Rugsėjo 1-ąja ir mažus, ir didelius

2022 09 01

Įdomių atradimų ir vertingų žinių – Ankstukai sveikina su Rugsėjo 1-ąja ir mažus, ir didelius!

Pasiruošimas šiai dienai mums taip pat buvo ypatingas. Prieš mėnesį į mus kreipėsi ankstuko Marko mama Laura. Pradžia buvo be galo sudėtinga abiems, nes “ant plauko kabojo” ir mamos, ir mažojo ankstuko gyvybės. Laura augina penkis vaikus: ankstuką Marką, aštuonerių Emiliją, dešimtmetį Matą, keturiolikos Gabiją ir šešiolikmetį Luką. Šeima neseniai persikraustė ir įsikūrė Kelmėje. Tačiau įsitvirtinti kol kas sudėtinga. Iššūkis buvo ne tik įsigyti mišinuko ar sauskelnių Markui, bet ir suruošti vyresnius brolius bei seseris į mokyklą. Tiesiog nebuvo už ką…

Ilgai nedrįsusi Laura visgi pasiryžo paprašyti pagalbos. Juk kiekviena mama dėl savo vaikų padarytų viską, ką tik gali. Nusprendėme nuvykti į Kelmę, aplankyti Marką, o su vyresnėliais pramogavome bei ruošėme būtiniausias priemones mokyklai Šiaulių Akropolyje. Buvo be galo gera matyti vaikų šypsenas jiems ragaujant picą ir dalintis įspūdžiais po apsilankymo kino teatre.

Dėkojame visiems geradariams, kurie prisidėjo ir prisideda prie ankstuko Marko augimo. Kartu padovanojome vežimėlį, rūbelius, termosą, termometrą, sauskelnes ir kitas priemones. Ačiū Acme paramos fondui už Lukui dovanotą kompiuterį – šeimos vyresnėlis galės sėkmingai kibti į mokykloje pasirinktą programavimo dalyką.

Tikime šia šeima – dabar lankantys sunkumai laikini. Kartu auginti viltį ir judėti į priekį lengviau.

Jei jūsų ankstukas, jūsų šeima patiria sunkumus – kreipkitės. Pasistengsime padėti. Rašykite mums asmenine žinute.
Palaikykite ankstukus kovoje už gyvybę, aukodami internetu.