Neišnešiotukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Kaip aukoti?

Anksčiau laiko Lietuvoje pastaraisiais metais gimė apie 1200 neišnešiotų naujagimių, kas sudaro beveik 3-4 neišnešiotus naujagimius, kurie gimsta kasdien. Jais rūpinasi neišnešiotų naujagimių asociacija „Neišnešiotukas“, pirmoji organizacija Lietuvoje, siekianti suburti neišnešiotų naujagimių šeimas į stiprią paramos bendruomenę,

 • teikdama paramą inovatyviomis medicininėmis priemonėmis ligoninėms ir vaikučiams namjuose, kurie turi sveikatos iššūkių;
 • teikdama psichologinę, emocinę paramą neišnešiotų naujagimių šeimoms;
 • inicijuodama projektus, organizuodama įvairius renginius bei akcijas visuomenės švietimui;
 • aktyviai bendradarbiaudama su socialinėmis organizacijomis.

Mūsų stiprybė yra buvime kartu – jūsų parama gali padaryti labai daug, tai gali būti būtent tiek, kiek mums trūksta įgyvendinti projektams, kurie gali išgelbėti ne vieną gyvybę!

Kviečiame prisijungti prie mūsų veiklos, prisidėti prie prasmingų darbų ir nelikti abejingiems patiems mažiausiems, kuriems reikia daug pastangų kovoti už gyvybę. Ačiū Jums!

Kokiais būdais galima aukoti?

Skiriant 1.2 proc. GPM paramą

Prašymą dėl GPM paramos skyrimo galite pateikti elektroniniu būdu per EDS sistemą. Žemiau pateikiame išsamią instrukciją, kaip vos per kelias minutes suformuoti prašymą dėl 1,2 proc. skyrimo ankstukams:

 1. Prisijunkite prie Valstybinės mokesčių inspekcijos sukurtos Elektroninio deklaravimo sistemos.
 2. Meniu eilutėje kairėje spauskite pateikti dokumentą / pildyti naują dokumentą.
 3. Suraskite reikiamą formą: formos kodas FR0512.
 4. Spauskite pildyti formą tiesiogiai portale.
 5. Užpildykite reikiamus laukus:
 • 6S laukelyje uždėkite varnelę
 • E2 laukelyje įrašykite gavėjo identifikacinį numerį – 302869488
 • E4 laukelyje įrašykite 1,2%

* Pastaba. Galima pažymėti, kad paramą skiriate iki 2026 m.! Vieno deklaravimo metu 1,2 proc. parama gali būti skiriama konkrečiai organizacijai iš karto penkeriems metams. Pavyzdžiui, siekiant paskirti 2023, 2024, 2025, 2026, 2027 m. GPM dalį, pakaks pateikti tik vienerių − 2023 m. − metų prašymą, E5 laukelyje įrašius 2027 metus.

Pildyti formą internetu čia.

Internetu "Aukoti čia ir dabar"

Aukoti galima internetu greitai ir paprastai, vos kelių mygtukų paspaudimu. Jums tereikia paspausti mygtuką esantį aukščiau šiame puslapyje pavadinimu “Aukoti čia ir dabar“. Jums tereikės įvesti savo elektroninį paštą bei norimą aukoti sumą ir prisijungti prie Jums patogios elektroninės bankininkystės arba kitos aukojimo sistemos.

Šiuo metu yra palaikomos šios elektroninės bankininkystės, žr. žemiau:

 • PaySera
 • Swedbank
 • SEB
 • Luminor
 • Revolut
 • Šiaulių bankas
 • Medicinos bankas
 • Citadele
 • KLU

Šiuo metu palaikomos kitos aukojimo sistemos:

 • Maxima
 • PerlasGO

Bankiniu pavedimu

Žemiau yra pateikti rekvizitai, kuriuos  atsispausdinę gali atlikti mokėjimą bet kuriame banke ar tiesiog padaryti pervedimą internetu.

* Gavėjo pavadinimas – Neišnešiotų naujagimių asociacija “Neišnešiotukas”
* Gavėjo Swedbank sąskaitos numeriai –

 • LT097300010133246660
 • LT347300010159714503 (Fund Raising)

* Mokėjimo paskirtis –  PARAMA
* Gavėjo banko kodas – BIC-HabaLT22
* Gavėjo registracijos kodas – 302869488

PayPal

„PayPal“ yra vienas paprasčiausių ir greičiausių būdų atlikti piniginius pervedimus, ypač iš užsienio. Jums nereikia kiekvieną kartą apmokant įvesti mokėjimo kortelės duomenų, užtenka žinoti gavėjo elektroninio pašto adresą,

 • neisnesiotukas@gmail.com

Pinigų pervedimai ta pačia valiuta yra visiškai nemokami, tam tikras mokestis imamas tik už valiutos konvertavimą.

 

SMS prenumerata (atnaujinama)

Aukojant užsisakant mėnesinę prenumeratą Jums tereikės tik vieną kartą išsiųsti sms žinutę.

1. Paslaugos įkainiai ir atsiskaitymas
Norėdami užsisakyti prenumeratą, siųskite SMS žinutę numeriu 1679 su raktažodžiu Auka. SMS žinutės kaina 5 eur.

2. Prenumeratos terminas.
Prenumeratos mokestis bus nuskaičiuojamas automatiškai, kas 30 dienų.

3. Prenumeratos nutraukimas.
Prenumeratą galite nutraukti bet kuriuo metu, išsiųsdami SMS žinutę numeriu 1679 su raktažodžiu STOP. Prenumeratos nutraukimo kaina 0.09 eur. Iškilus problemoms kreipkitės el.paštu projektas@projektas.lt.

Kriptovaliuta

Jei norite paaukoti BitCoin, tereikia Jums užeiti į žemiau pateiktą svetainę ir svetainės dešinėje pusėje paspausti mygtuką “Donate now”. Toliau belieka sekti instrukcijas: įvesti norimą auką, užilpdyti kontaktinę informaciją ir pan.

https://thegivingblock.com/donate/neisnesiotukas-preemie/ 

„Giving Block“ platforma priima aukas iš daugiau nei 80 skirtingų kriptovaliutų.

Renkama suma

352 820€

Jau paaukota

362 297€

Kam galima aukoti?

Šiems projektams šiuo metu labiausiai reikia lėšų   |   Kiek daug jau yra paaukota Jūsų gerumo dėka

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų pagalba prisidedant prie anksčiau laiko gimusių naujagimių gerovės.

Lietuvos Coliukė

Mažiausio svorio išgyvenęs naujagimis Lietuvoje – 2000 metais gimusi Rasa Marija. Mergaitė svėrė tik 450 g ir buvo 28 savaičių amžiaus. Tada gydytojai prognozavo, kad į delną telpanti mergaitė gyvens vos dieną, nes paprastai išgyvendavo tik didesni, daugiau nei kilogramą sveriantys kūdikiai. Kaip vėliau pripažino mama Janina, jos nė akimirkai neapleido mintys, kad dukrytė gyvens. Taip ir buvo. Pirma diena, dvi paros. Savaitė, antra… Vienuoliktąją gyvenimo parą mergaitę inkubatoriuje pakrikštijo kunigas. Pavadino Rasa Marija. Pirmasis vardas parinktas todėl, kad mergaitė buvo labai maža ir panaši į rasos lašelį. Raselė po truputį augo, stiprėjo. Tiesa, vis neapleido ligos. Pirmuosius mėnesius susirgo plaučių uždegimu, buvo įtartas meningitas. Maitinta per vamzdelius, slaugyta, gydyta antibiotikais. Vos sulaukus trijų mėnesių atlikta akių operacija. Ir vėliau ligos, regis, rikiavosi viena paskui kitą. Net lankant darželį – viena savaitė tarp bendraamžių, dvi – namuose sergant. Panašiai ir pradinėje mokykloje. Tačiau augant bei stiprėjant imunitetui ligos po truputėlį traukėsi. Paauglystėje Rasa jau niekuo nesiskyrė nuo bendraamžių. Šiandien apie tai, kad ji – mažiausia Lietuvos Coliukė, primena tik nuotraukos ir akinukais pabalnota nosis.