„Santariškių klinikose mes apsigyvenome ilgesnį laiką. Smiltė tesvėrė apie 1500 g. Reikėjo, kad sustiprėtų ir priaugtų svorio. Sunkiai, tačiau mažais žingsneliais judėjo pirmyn. Kasdien mažylei pašnibždėdavau gražių žodelių, pasidalydavau mažomis paslaptimis, švelniai paglostydavau, pabučiuodavau. Dukrytė keletą savaičių praleido inkubatoriuje“, – prisiminimais dalijosi 30 savaitę gimusios Smiltės mama.