Ankstukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Renginiai

Ankstukai parodoje “Sveikatos dienos 2015”

2015m. Vasario 27d.

“Ankstukai” pasaulį išvysta neplanuotai ir netikėtai. Šeimai tai didžiulis šokas, nusivylimas ir baimė.
Asociacija “Neišnešiotukas” dėkoja “Ekspozicijų centrui” už galimybę dalyvauti parodoje “SVEIKATOS DIENOS” erdvėje SVEIKAS VAIKAS. Labai svarbu šviesti visuomenę, kas yra “Ankstukai”, ir kiek riekia mūsų visų pastangų, kad jie išaugtų. Kad tėveliai, susilaukę ankstuko žinotų, kad yra ne vieni, kad yra bendruomenė, kuri palaiko ir padeda išgyventi sunkiausiame etape.
PARODA VYKS: 2015 vasario 27 d. – kovo 1 d., Aukštaičių g. 51 (Futbolo manieže), Kaune.
Labai kviečiame prisijungti savanorius dalyvauti parodoje ir atstovauti pačius mažiausius. Jei auginate ankstuką arba projaučiame mūsų bendruomenei, labai kviečiame prisijungti. D4l dalyvavimo parodoje siųskite savo kontaktus neisnesotukas@gmail.com.
Paroda „SVEIKATOS DIENOS“, prieš metus sulaukusi daugiau nei 22 tūkst. lankytojų, dar kartą parodė didėjantį visuomenės sąmoningumą, besikeičiantį požiūrį į rūpinimąsi sveikata, ligų prevenciją, aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą, švarią ir harmoningą aplinką tiek namuose, tiek darbo vietoje.
Šiais metais kartu su partneriais siekiame, kad atsakymus į klausimus gautų visos amžiaus grupės, todėl 7-oje medicinos ir sveikatingumo parodoje pridedame naują temą – SVEIKAS VAIKAS. SVEIKO VAIKO erdvės idėja – patogiai ir koncentruotai vienoje vietoje pristatyti vaiko auginimui reikalingus produktus, aktualias paslaugas ir suteikti profesionalias konsultacijas.