Neišnešiotukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Renginiai

Knygos tėvams “Ankstukas” pristatymas Vilniuje

2017m. Birželio 20

Anksčiau internete ir iš kitų šaltinių informaciją apie ankstukų priežiūrą turėję susirinkti tėveliai nuo šiol visa tai galės rasti vienoje vietoje.
Išleista 208 psl. pirmoji gyvybiškai svarbi lietuviška knyga “Ankstukas”! Knygos redaktorė knygų tėvams autorė Jūratė Jadkonytė Petraitienė.
Prie šios knygos asociacija “Neišnešiotukas” intensyviai dirbo 1,5 metų. Asociacijos „Neišnešiotukas“ vadovė Asta Speičytė – Radzevičienė įsitikinusi, kad naujoji knyga taps gyvybiškai svarbiu informacijos šaltiniu visoms ankstukų susilauksiančioms šeimoms.
„Tokios knygos išleidimas buvo ilgametė svajonė. Prieš devynerius metus pagimdžiusi savo ankstukę net nežinojau, kad tokių vaikų būna. Nežinojau, kas bus su manimi ir mano pirmagime. Trūko informacijos ir laimingai pasibaigusių istorijų, kuriomis galėčiau remtis, motyvuoti save“, – apie knygos svarbą kalbėjo asociacijos vadovė.
Jos teigimu, gimus neišnešiotam kūdikiui, tėvai paprastai patiria didžiulį šoką. Jie išgyvena labai įvairius jausmus: baimę, kaltę, nežinią. Vienas pagrindinių knygos tikslų yra padėti jiems nusiraminti, atgauti dvasinę pusiausvyrą. Knygoje sudėta viskas, ko gali prireikti ankstukų tėvams: svarbiausia teorinė informacija, praktiniai patarimai ir kitų tėvų istorijos bei išgyvenimai.