Neišnešiotukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Renginiai

Konferencija „Sveika ir laiminga mama“

2018m. Gegužės 6d.

Mamos dieną – gegužės 6 d. – pirmą kartą Lietuvoje įvyko KONFERENCIJA SĄMONINGOMS MAMOMS „SVEIKA IR LAIMINGA MAMA“, kurios pagrindinis tikslas – pristatyti mokslinius faktus, efektyviausius asmeninio augimo sprendimus ir naujausias sveikatos metodikas.

Renginio centre – PENKI PRANEŠĖJAI: mokslininkas, naujosios medicinos paradigmos genijumi vadinamas THOMAS AKSNES iš Norvegijos; 40 metų darbo patirtį sukaupusi licencijuota pribuvėja, psichologė CORNELIA ENNING iš Vokietijos; emocinio intelekto lavinimo instruktorė, dviejų bestselerių autorė, asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir „Moters Magijos Mokyklos“ įkūrėja ANDRĖ AMIYA PABARČIŪTĖ iš Lietuvos; psichoterapeutas, santykių psichologas, pokyčių konsultantas ANDRIUS KALUGINAS; 5 vunderkindus užauginusi mama FORELI KRAMARIK.

PAGRINDINĖS KONFERENCIJOS TEMOS:
• Tinkamos mitybos formavimas ir kiti sveikos gyvensenos įpročiai šeimoje
• Gebėjimas sąmoningai daryti įtaką genetikai besilaukiant
• Pasiruošimas nėštumui ir pagrindinės jo planavimo klaidos
• Lengvas ir sėkmingas gimdymas be traumų
• Gerų santykių pagrindai poroje
• Kokybiško intymaus gyvenimo principai
• Prigimtiniai moters talentai ir darni moters emocinė savijauta
• Kokybiško asmeninio gyvenimo vizija
• Ypatingų vaiko gebėjimų pastebėjimas ir atskleidimas

Konferencijos metu vyko ypač aktuali GYVOJI DISKUSIJA, pavadinimu „KAS STIPRINA, O KAS GRIAUNA ŠEIMĄ. KAIP IŠVENGTI KRIZIŲ?“. Diskusijoje dalyvavo: žymus gydytojas akušeris-ginekologas Romualdas Šemeta, kunigas, knygų autorius Algirdas Toliatas, edukologė, mokyklos įkūrėja Renata Ladzin ir aktorė Miglė Polikevičūtė.

Konferencija „Sveika ir laiminga mama” sulaukė didžiulio susidomėjimo: konferencijoje apsilankė daugiau nei 700 žmonių, o tiesioginę renginio transliaciją internetu stebėjo žiūrovai iš JAV, Australijos, Prancūzijos, Vokietijos, Danijos, Estijos ir Lietuvos. Jau greitai galima bus įsigyti ir konferencijos vaizdo įrašą.

Konferencijos organizatoriai, atsižvelgę į žmonių prašymus ir susidomėjimą, perengs konferencijos įrašą. Konferencijos „Sveika ir laiminga mama“ įrašas – tai nuostabi mokomoji medžiaga bet kuriai sąmoninga motinyste besidominčiai moteriai, sveiką ir laimingą šeimą planuojančiam vyrui, anūkų auginimu besidomintiems seneliams, o taip pat gydytojams ginekologams, vaikų auklėtojams, pedagogams ir kitiems.