Neišnešiotukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Renginiai

Praktinis kūdikių masažo užsiėmimas

2018m. Rugsėjo 28d.

Susitikime ypatingam mamos ir mažylio laikui…
Artimo ryšio kūrimui, puoselėjimui bei išlaikymui, kokybiškam mamytės ir kūdikėlio laikui…Verbaliniam bei neverbaliniam bendravimui, meilės bei tolerancijos rodymui savo kūdikiui…
Masažas gali palengvinti kūdikio pilvuko diegliukus, padėti esant vidurių užkietėjimui, raumenukų augimo bei dantukų dygimo skausmams.
Masažuojant kūdikį stimuliuojama jo harmoninė, imuninė, virškinimo bei kvėpavimo sistemos. Vystosi kūno bei proto suvokimas. Mamytės pačios gali padėti atsipalaiduoti įsitempusiems ir negalintiems lengvai užmigti mažyliams. Užtenka mamos rankų, kad gerėtų lankstumas bei raumenukų tonusas.
Svarbiausia – tai smagus pozityvus ir kokybiškas mamos ir kūdikio laikas. Žinojimas kaip padėti neramiam vaikučiui, kaip jį nuraminti gerina mamos pasitikėjimą savimi, gerinami bendri tėvystės įgūdžiai.
Kalbant apie mamai teikiamus privalumus – masažuojant mažėja streso harmonas mamos organizme, o kai šalia ramus mažylis – bent trumpam užplūsta taip trokštama ramybė. Taip pat labai svarbus ir socialinis aspektas – bendravimas su kitomis mamytėmis…
Masažo nauda pastebima iš karto, o pasiekti rezultatai lydi visa gyvenimą…dalyvauja mamos su kūdikiais.
Užsiėmimus veda sertifikuota Tarptautinės Kūdikių masažo asociacijos instruktorė Inga Ciesiūnė.
Tai 2 valandų praktinis užsiėmimas, kurio metu išmoksite masažuoti visas kūdikio kūno dalis.
Grupinio užsiėmimo kaina 25 eurai.
Dėl asmeninių užsiėmimų teirautis asmeniškai.