Neišnešiotukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Renginiai

Tėvystės akademija – mokymai besilaukiantiems

2018m. Rugsėjo 26d.

TĖVYSTĖS AKADEMIJA – tai teoriniai ir praktiniai mokymai būsimiems tėvams. Programa specialiai paruošta taip, kad būtų aptarti svarbiausi dalykai laukimo, gimdymo ir vaiko auginimo pirmaisiais mėnesiais etape. Per šiek tiek daugiau nei mėnesį sužinosite, pasiruošite, nurimsite ir susitelksite pačiam svarbiausiam susitikimui su savo kūdikiu.
Seminarų ciklą veda ir tėvystės akademiją jums pristato geriausi savo srities specialistai:
– IGNĖ KAIRIENĖ – vaikų ligų gydytoja bei gydytoja vaikų hematologė, taip pat dviejų vaikučių mama.
– INGRIDA AUGUTĖ – sertifikuota intuityvaus valgymo konsultantė, mama, projekto www.TaikaSuMaistu.lt įkūrėja bei lektorė.
– GABRIELĖ PRAVILONIENĖ – sertifikuota nešiojimo mokytoja, vaikų nešiojimo praktikė ir trijų vaikų mama.
– ASTA VILPIŠAUSKIENĖ- Tarptautinės tarybos sertifikuoto laktacijos konsultanto kvalifikaciją turinti lektorė, žindymo konsultantė (IBCLC), savanorių organizacijos „Pradžių pradžia“ bei Lietuvos žindymo ir laktacijos konsultantų asociacijos veiklos aktyvi dalyvė, Naujagimiui palankios ligoninės iniciatyvos vertintoja, dviejų vaikučių mama.
– VILMA KRAELSKAITĖ – trijų vaikų mama, dula ir kūno ir judesio terapeutė.
– LAIMA STEPONAVIČIENĖ – lektorė, visuomenininkė, nėščiųjų ir gimdyvių teisių gynėja, 70+ akušerinių, neonatologinių ir etinių metodinių rekomendacijų, pagal kurias nuo sausio 1 d. privalės dirbti visi Lietuvos gimdymo namai, bendraautorė, asociacijos “Motinystę globojančių iniciatyvų sąjunga” vadovė, tinklaraščio “Informuotas pasirinkimas” autorė, mama.
– RŪTA SUCHOCKAITĖ – psichologė, kognityvinės ir elgesio terapijos specialistė; Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė; Įsisąmoninimu (MINDFULNESS) grįstų šiuolaikinės psichologijos intervencijų praktikė, sertifikuota mokytoja, kuri daugiau kaip 10 metų dirba individualiai su suaugusiais, vaikais bei šeimomis, veda grupinius mokymus, kursus, asmenybinio augimo programas, konsultuoja įmonėse bei valstybinėse organizacijose. (www.psichologaskonsultantas.lt)
————————————-
Ilgus metus kaupta lektorių profesionalų patirtis ir mūsų studijos bendravimas su klientais leido mums sukurti tokius mokymus, po kurių jausitės ramūs ir pasiruošę naujam gyvenimo etapui. Suteiksime jums ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių, nes mūsų tikslas ne papasakoti, bet dalintis aktualiausia informacija ir praktiniais užsiėmimais.
————————————-
Temos, kurias aptarsime:
1. KŪDIKIO PSICHOLOGIJA. Kūdikio psichologinė raida ir poreikiai. Kokie svarbiausi dalykai, kuriuos turi žinoti tėvai?
2. KŪDIKIO PRIEŽIŪRA. Kūdikio gyvenimas gimdoje, jo virsmas iš embriono į žmogutį. Virkštelės kraujo ir audinio kamieninės ląstelės: kas tai?
3. KŪDIKIO SVEIKATA. Naujagimio ir kūdikio priežiūra. Mitai ir tiesa apie vaikų skiepus.
4. GIMDYVIŲ TEISĖS. Svarbūs klausimai tiek besilaukiančiai mamai, tiek tėčiui. Tam, kad jaustis ramiai, reikia žinoti savo teises ir galimybes pasirinkti sprendimo būdus iškilus skirtingiems klausimams ar situacijoms. Aptarsime klausimus: ką gali ir ko negali daryti ligoninėje gimdanti moteris, kas iš tiesų yra atsakingas už gimdyvės ir naujagimio gyvybę ir sveikatą iki to, ką daryti, jei gimdymo metu buvo pažeistos jūsų teisės?
5. KŪDIKIO NEŠIOJIMO BŪDAI IR PRIEMONĖS. Nešiojimo nauda ir reikšmė vaiko raidai bei šeimos gerovei, svarbiausios saugaus nešiojimo gairės, skirtingo amžiaus vaikų nešiojimo ypatumai. Susipažinsime su skirtingų tipų nešiojimo priemonėmis, jų pliusais ir minusais, sužinosime į ką atkreipti dėmesį jas renkantis ir jomis naudojantis.
6. MITAI IR TIESA APIE MITYBĄ. Sveika mityba be ribojimų ir draudimų. Mityba laukimo laikotarpiu ir susilaukus kūdikio. Tėvų ir vaikų valgymo įpročiai. Intuityvus valgymas ir kaip jo išmokti. Kas yra normalus valgymas ir ką jis žmogui suteikia.
7. ŽINDYMAS. Žindymo reikšmė, ryšio kūrimas, esminiai
klausimai. Mitai apie žindymą ir unikali mamos ir kūdikio diada prieš visus iššūkius. Ypatingos ir svarbios pirmosios valandos ir dienos po gimdymo – į ką atkreipti dėmesį, glaudžiant kūdikį prie krūties, kaip žinoti, ar užtenka pieno, ir ką daryti iškilus sunkumams.
8. POROS PRAKTINIS PASIRUOŠIMAS GIMDYMUI. Vaikelio gimties kelionė. Moters pasiruošimas. Ką vyras gali veikti gimdyme. Kokia pagalba tinkamiausia skirtingais gimdymo etapais. Praktiškai išbandysime keletą masažo bei atsipalaidavimo būdų.
ARTIMIAUSIŲ MOKYMŲ PASKAITŲ DATOS:
RUGSĖJIS – SPALIS
1. Rugsėjo 17d. – Kūdikio psichologija
2. Rugsėjo 19d. – Kūdikio sveikata
3. Rugsėjo 24d. – Kūdikio priežiūra
4. Rugsėjo 26d. – Mitai ir tiesa apie mitybą
5. Spalio 03d. – Žindymas
6. Spalio 10d. – Kūdikio nešiojimo būdai ir priemonės
7. Spalio 17d. – Gimdyvių teisės
8. Spalio 24d. – Poros praktinis pasiruošimas gimdymui
LAPKRITIS – GRUODIS
1. Lapkričio 21 d. – Kūdikio priežiūra
2. Lapkričio 26 d. – Kūdikio sveikata
3. Lapkričio 28 d. – Kūdikio psichologija
4. Gruodžio 3 d. – Mitai ir tiesa apie mitybą
5. Gruodžio 5 d. – Žindymas
6. Gruodžio 10 d. – Gimdyvių teisės
7. Gruodžio 12 ir 17 d. – Poros praktinis pasiruošimas gimdymui
8. Gruodžio 19 d. – Kūdikio nešiojimo būdai ir priemonės
TĖVYSTĖS AKADEMIJOS KAINA – 180 eur. porai.
Į kainą įeina:
– 280 eur. vertės 8 unikalių paskaitų ciklas;
– Dalomoji medžiaga pabaigus mokymus;
– Galimybė 3 mėn. po akademijos baigimo konsultuotis telefonu ar el.paštu;
– Jauki ir patogi mokymosi aplinka;
– Kava, arbata, vanduo ir užkandžiai paskaitų metu.
Tėvystės akademijos kaina nurodyta porai. Jeigu norite dalyvauti be poros, kreipkitės, susiderinsime!
Vietų skaičius ribotas. REGISTRUOKIS JAU DABAR: daug praktinių užsiėmimų, asmeninis dėmesys, atsakymai į jums rūpimus klausimus, konsultacijos.
DOVANA: galimybė įsigyti 8 kartų narystę į nėščiųjų mankštą su kineziterapeutu tik už 52 eur.
Vieta: studija “Vilkės namai”, Lakūnų g. 24, Outlet park Laisvalaikio terasa II aukštas.
Registracija: registracija@vilkesnamai.lt
Daugiau informacijos: 867082111, 861576707.