„Kada augome Santariškėse, kasdien vartydavome jau paaugusių neišnešiotukų nuotraukų albumus ir tai tikrai guodė, ramino, kad ir mano coliukas kažkada bus toks… Šiandien norėčiau mamytėms ir tėveliams, kuriems neramu, nežino, kas ir kaip bus, pasakyti, kad tikrai taip ir bus – jie užaugs. Mūsų vaikučiai yra išskirtiniai, nes jie turi didžiulį norą kabintis į gyvenimą visomis net neturimomis jėgomis! Turbūt jie ir tam tikras stipraus charakterio savybes susirenka tuo sunkiuoju laikotarpiu, kai kovoja už gyvybę“, – įžvalga dalijosi 31 savaitę gimusio Dominyko mama.