Neišnešiotukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Istorijos

DEIMUTIS 35 savaitės 2160 g

Deimutis į šį pasaulį pradėjo belstis 29 savaitę, kai prasidėjo skausmai primenantys menstruacijų skausmus. Buvo labai baisu, labai bijojau dėl mažylio, verkiau ir tikėjau, kad viskas bus gerai. Meldžiausi, kad tik jam nieko nenutiktų. Nuvažiavau į ligoninę, kur ištyrė kūdikio širdelės tonusų ir judesių dažnumą, per 15min užfiksavo 3 sąrėmius, sulašino man vaistus ir po 23 valandų pasakė, kad sąrėmių nebeliko. Dar po savaitės išleido mane namo, paskyrė gulimą rėžimą.

32 nėštumo savaitę pasirodė kraujas. Aš vėl nuvykau į ,,Moters ir vaiko klinikas”. Po poros dienų gydytojas užtikrino, kad tikrai 2-3savaites dar nepagimdysiu išleido namo… 35-ą savaitę, kovo 26 d. naktį prasidėjo skausmas primenantis menstruacijų skausmą kuris tik didėjo. Išsikviečiau greitąją pagalbą, nuvažiavus į ligoninę tualete man nubėgo vandenys ir supratau, kad tai šiandien bus ta diena kai susitiksiu su be galo lauktu sūneliu. Pasakiau savo vyrui, kad noriu stumti. Skubiai apžiūrėjusi gydytoja sušuko, jog reikia skubėti į gimdyklą ir labai greitai gimė mano sūnelis Deimis.

Gydytojai informavo, kad sūnus gimė 48 cm, 2160 gr. Po trijų parų svoris nukrito iki 1990 gr, dėl ko labai jaudinausi ir daug verkiau. Ligoninėje praleidome 14 parų, iš jų 7 inkubatoriuje. Grįžome namo, atrodė viskas gerai, tačiau po savaites vaikas susirgo bronchitu, tad teko grįžti į ligoninę, kurioje prabuvome 20dienų, iš jų 15 dienų vaikas praleido naujagimių reanimacijoje. Šiuo metu Deimučiui jau 7 mėnesiai, jis sveria 7,9 kg ir yra 68 cm ūgio. Pats sėdi, iš rankytes į rankytę perima žaisliukus, vartosi, daug šneka, valgo mėsytę, jogurtus, daržoves, kruopas.

Visiems tėveliams susilaukusiems vaikučio anksčiau laiko, noriu palinkėti tikėjimo, stiprybės, kantrybės. Žinau, kad yra be galo sunku, bet turit palaikyti savo angeliuką, kuris kovoja už save. Linkiu visiems ankstukams užaugti labai stipriais žmogeliukais.