Neišnešiotukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Istorijos

KAROLINA 24 savaitės 624 g

 

Mūsų dukrytė gimė 2012 metais gruodžio 25 dieną. Ji buvo tikras Kalėdų stebuklėlis, atnešęs įvarių jausmų, baimę, nes ji buvo labai mažytė, svėrė tik 624 gramus. Nežinomybė, nes niekada neteko girdeti, kad kūdikis gimęs 24 savaičių turi galimybę išsgyventi.

Niekas iš daktarų nieko nežadėjo, nes ji buvo silpnutė, plaučiai neišsiskleidę, atviras arterinis latakas, ir visa kita puokštė nemalonumų. Bet niekada nepraradom vilties ir kovojom visi kartu. Po 42 parų renimacijoje truputėlį atsikvėpėm, nes kaip gydytojas sakė, po truputį žengiam žingsniukus labai mažus link namų. Iškėlė į naujagimių ligų skyrių, ten pragulėjom dar 30 dienų ir vykom namo…..

Dabar mūsų Karolytei jau 1 metukai, augam kaip ant mielių ir negalim atsistebėti, kad ją turim 🙂 Ji labai stiprus vaikas, grįžus iš ligoninės, nebeturėjom jokių bėdų ir labai tikimės, kad nebeturėsim, nors ir buvo įtarta retinopatija išleidžiant iš klinikų, bet ji nepasitvirtino. Auga sveika, guvi mergaitė, kurios neįmanoma išlaikyti vienoje vietoje 🙂

Visoms mamytėms ir žinoma tėveliams, kurie šiuo metu slaugo savo mažylius, linkiu didelės kantrybės ir ištvermės. Kiekviena diena yra kova ir labai didelė kova, nes jūs kartu su mažiukais kovojat už gyvybę. Nepraraskit vilties ir viskas bus gerai.