Neišnešiotukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Istorijos

METJU LEVIS 25 savaitės

Metju kelionė į Rio

Metju Levis (Matthew Levy) gimė 1987 metais sausio 11 dieną , jis yra Australijos Parolimpinis plaukikas. Metju buvo išrinktas atstovauti Australiją 2016 metais vykstančiose Rio De Žaneiro parolimpinėse žaidynėse. Tai bus jo ketvirtosios žaidynės. Vienas iš jo įsimintiniausių pasiekimų buvo varžytis Londono parolimpinėse 2012 metais, kur jis laimėjo 5 medalius: auksinį 4×100 m laisvojo plaukimo estafetėje, sidabro medalį 100 m laisvuoju stiliumi ir tris bronzos medalius: 200 m kompleksiniu būdu, 100 m krūtine ir 4×100 m kombinuotoje estafetėje. Pagerbiant jo pasiekimus, jis buvo apdovanotas Australijos ordino medaliu 2014 m. Australijos dienos apdovanojimuose už savo sporto pasiekimus. 2015 m. jis buvo įvardintas metų atletu su negalia ,,New South Wales“ sporto apdovanojimuose.

„Buvo 2000-jų rugsėjis, Sidnėjaus olimpinių žaidynių metu ore tvyrojo ypatinga atmosfera. Kad ir kur beeitum, tai buvo pagrindinė pokalbių tema. Man buvo 13 metų kai mokykla suorganizavo kelionę kurios metu pamatėme rungtynes. Man tai nebuvo paprasta kelionė, tada pirmą kartą pagalvojau : ,,Noriu būti olimpiečiu“. Stebint įkvepiančius parolimpinių atletus kovojant įvairiuose sportų šakose man atsivėrė akys ką aš galiu pasiekti. Ši kelionė buvo pirmas žingsnis kuris nulėmė mano pasiekimus : 6 iškovoti medaliai parolimpinėse žaidynėse.

Aš gimiau 15 savaičių per anksti ir dėl to kenčiu nuo daugybės negalavimų, dauguma jų kelia pavojų mano gyvybei. Aš esu silpnaregis, turiu cerebrinį paralyžių, man buvo atliktos 52 operacijos. Mano tėvai skatino mane plaukioti nuo ankstyvo amžiaus tam, kad pagerinčiau sveikatos būklę ir koordinaciją. Dėl kraujo išsiliejimo į smegenis man daug vėliau išsivystė pagrindiniai motoriniai įgūdžiai, taigi išmokti plaukti buvo didelis iššūkis.

Plaukimas atvėrė daug durų. Tai suteikė man galimybę turėti ateitį. Ne tik galimybę palaikyti formą. Tai man suteikė šansą būti sėkmingam, galimybę keliauti, išmokti gyventi, atsidavimo, tikslo siekimo ir disciplinos. Šių dalykų negali išmokti iš vadovėlių. Paskutiniuosius 10 metų aš keliavau į Australijos kaimo vietoves kaip Australijos Dienos Ambasadorius, jau nekalbant apie visas egzotines šalis kurias teko lankyti vykstant į plaukimo varžybas.

on day 4 of the London 2012 Paralympic Games at Aquatics Centre on September 2, 2012 in London, England.

Rio bus mano ketvirtosios parolimpinės žaidynės. Šiais metais, man suteikta garbė būti lyderiaujančioje plaukikų komandoje. Mano tikslas yra įkvėpti naujus plaukikus, priminti kaip svarbu yra susikoncentruoti ties tobulėjimu kiekvieną dieną . Aš noriu , kad jie žinotų, jog tai ne vien dėl apdovanojimų. Plaukimas ir sportas gali suteikti daug daugiau. Mano svajonė yra laimėti auksinį medalį Rio, bet mano kelias tuo nesibaigs. Aš žinau, kad galiu pasiekti daugiau. “

Sekti Matthew Levy galite Twitteryje: @matt_levy87