Istorijos

Saulė 25 savaitės 600 g

Mūsų Saulė buvo labai laukta antra mergaitė, kuri, deja, labai paskubėjo į šį pasaulį ir gimė vos 25 savaitėlių, 600g. Prognozių nebuvo jokių. Kaip sakė viena gydytoja gimėme visiškame minuse… Reanimacijoje buvo visko – nuo A iki Z. Infekcija, arterinio latako perrišimo operacija ir po jos supūliavęs pjūvis, sepsis, ilga intubacija, sunkus išsikvėpavimas, grybelis, nustatyta retinopatija, prieš pat grįžimą namo susirgta sunkiu plaučių uždegimu ir vėl reanimacija… Saulė praleido 87 dienas reanimacijoje ir 18 dienų naujagimių ligų skyriuje. Bet mes ja tikėjome ir iki šiol tikime. Aš visada jai sakiau ir sakysiu, kad ir kas nutiktu, kad ir kaip būtų, mes su tavimi nuo pradžių iki galo. Mes – ne tos, kurias taip lengvai sužeisti, mes kovotojos.

Šiuo metu Saulei 1 metukai, koreguotas amžius 9 mėn. Mūsų stipruolė jau 70 cm ir sveria 7,5 kg. Raida pagal amžių neatsilieka, retinopatiją išgydėm vaistais, panelė puikiausiai šliaužioja, atsistoja ir įsikibusi vaikšto. Masažistai ir kinezeterapiautai neturi prie ko prikibti ir sako, kad ji nuostabiai puiki mergaitė. Labai daug šneka ir juokiasi. Kiekvieną kartą į ją pažvelgus ji šypsosi. Mes visa širdimi tikime, kad ji augs sveika ir stipri.

Stiprybės visoms mamytėms, kurios tai patiria ir begalinis bei neišsakomas DĖKUI gydytojams, kurie dirba šį neįkainuojamą darbą.

Straipsnelis apie Saulytės atėjimą į šį pasaulį