Neišnešiotukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Istorijos

TAJUS 24 savaitės 790 g

Mūsų stebuklėlis gimė 2013 metų vasario 28 dieną, 24 nėštumo savaitę ir svėrė tik 790 gramų. Gydytojai neteikė jokių vilčių ir nieko nežadėjo. Didžiausia problema buvo visiškai nesubrendę plaučiai, jie buvo ventiliuojami net 7 savaites. Bėgo ilgos nežinomybės ir laukimo dienos. Tajui antrą savaitę buvo atlikta arterinio latako užvėrimo operacija, dar po dviejų mėnesių akių operacija dėl naujagimių retinopatijos. Ligoninėje laikas ėjo labai lėtai, kankino klausimai kaip viskas bus toliau, kokių problemų turėsime grįžę namo, bet džiugino ir stiprybės suteikė mūsų stebuklėlis kuris paneigė visas blogas gydytojų prognozes ir būdamas toks mažas į gyvenimą kibosi visomis keturiomis. Tajus naujagimių reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuje praleido 59 paras ir dar 49 paras neišnešiotų naujagimių skyriuje.

Bet visa tai jau praeitis, dabar jau skaičiuojame dienas iki pirmojo gimtadienio. Tajus mus džiugina kiekvieną dieną vis labiau, yra aktyvus, linksmas, žingeidus, mėgsta daug bendrauti ir maivytis. Grįžę iš ligoninės jokių rimtesnių sveiktos problemų neturėjome.

Visoms mamytėms slaugančioms savo neišnešiotukus linkiu stiprybės ir kantrybės, šie mažyliai yra tikri kovotojai. Didelis ačiū gydytojams, kurie padeda tokiems stebuklams užaugti!