Ankstukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Aktualijos

Drauge su „Angelo mama” bendruomene kuriame edukacinę-metodinę medžiagą specialistams apie kūdikio netektį

2023 08 19

Kūdikio netektis labai jautri tema visuomenėje. Specialistams, dirbantiems su šeima ypatingai trūksta žinių, infomacijos, kaip gali pagelbėti kūdikio netektį patyrusiems tėvams.

Drauge su vaisiaus, kūdikio netektį patyrusių šeimų bendruomene „Angelo mama” kuriame metodinę ir edukacinę medžiagą specialistams. Įgyvendintų veiklų pagalba sveikatos specialistai bus įgalinti efektyviai pagalbai ir bendradarbiavimui su šeimomis, sukurtos metodinės priemonės padės lengviau pritaikyti, skirti būtiną pagalbą tėvams, suprasti tėvų poreikius. Projekto veiklų metu suteiktos specialistams žinios bei sukurti metodiniai įrankiai sudarys prielaidas sveikatos specialistams efektyviau vykdyti pogimdyvinės depresijos prevenciją stiprinant tėvų psichologinį atsparumą ir suteikiant būtiną pagalbą.

Projektas „Tėvų psichologinio atsparumo prevencija per sveikatos specialistų mokymą apie glaudų bendradarbiavimą su tėvais ir į šeimą orientuotą priežiūrą” finansuojamas LR Sveikatos apsaugos ministerijos Visuomenės sveikatos stiprinimo fondo.