Neišnešiotukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Renginiai

2-asis Europos Neonatologijos Draugijų (jENS) kongresas

2017m. Spalio 31d.-Lapkričio 4d.

Šiais metais Venecijoje vyksiančiame jungtiniame Europos neonatologijos draugijų (JENS) 2-ajame kongrese, kurį organizuoja keturios pagrindinės neonatologijos draugijos: Europos pediatrijos tyrimų draugija (ESPR), Europos neonatologų draugija (ESN), Europos Sąjungos neonatologijos ir perinatalinės draugijos (EUNPS) ir Europos naujagimių priežiūros fondas (EFCNI).
Po sėkmingo pirmojo kongreso Budapešte 2015 m. Visi jie nusprendė dar kartą sujungti savo jėgas ir surengti kongresą, apimantį įvairias neonatologijos temas, pradedant nuo naujausių pagrindinių ir klinikinių tyrimų iki pacientų kompleksinės priežiūros ir klinikinių gairių.
Šio renginio metu neonatologai ir naujagimių sveikatos priežiūros specialistai iš viso pasaulio gaus neprilygstamą prieigą prie geriausių mokslinių tyrimų ir klinikinės priežiūros programų. Daugiau nei 130 pirmaujančių tarptautinių ekspertų, kurie asmeniškai prisidėjo prie naujausios technikos pažangos, bus apžvelgti naujausi naujagimių priežiūros ir tyrimų, kurie šiandien yra ypač aktyvūs, tolimesnis vystymas.
Šio kongreso raktiniai žodžiai bus tinklų kūrimas – “networking” ir interaktyvumas tarp skirtingų organizacijų.
Lietuvą atstovauja VUVL Neonatologijos centro neonatologė dr. Rimutė Vaitkevičienė, vaikų kardiologė dr. Ramunė Vankevičienė ir neišnešiotų naujagimių asociacijos “Neišnešiotukas” vadovė Asta Radzevičienė.