Neišnešiotukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Renginiai

Ankstukų debiutas “Vaikų šalyje” 2014!

2014m. Lapkričio 21-23d.

Pristatatome projektą – trijų dienų renginį „Sumanios Mamos Erdvė“, kuris vyks lapkričio 21 – 23 d. parodoje “Vaikų šalis“, Parodų rūmuose LITEXPO. Projekto organizatorė Birutė Jakučionytė.
Šio renginio šūkis – kurk, mokykis, pati pasidaryk, perdirbk, o tikslas – parodyti, kokia kūrybinga, sąmoninga ir sumani gali tapti moteris, besilaukdama ar augindama mažamečius vaikus. Ji gali kurti verslą, rankdarbius, mokytis ir aktyviai dalyvauti visuomeninėje veikloje.
„Sumanios Mamos Erdvėje“ (SME) bus įsikūrusios tarsi dvi milžiniškos virtuvės: vienoje vyks paskaitos, diskusijos, pristatymai, o kitoje – įvairos veiklos, rankdarbių pamokėlės, praktiniai užsiėmimai.

Šioje erdvėje pirmą kartą išvysite ir #Ankstukus, jų pirmuosius miniatiūrinius „namelius“ – inkubatorius ir jų rūbelius. Bus galima laimėti įvairiausių dovanėlių.
Lapkričio 23 dieną, 13:00 savo istoriją papasakos asociacijos #Neišnešiotukas įkūrėja Asta Speičytė – Radzevičinė.
Tema – 960 gramų Margaritos ir “Vilties fėjos” istorija – sudėtingos situacijos, kartais atneša ne tik siaubingą baimę prarasti patį brangiausią, bet ir dovanų.
Kas yra “Vilties fėja”, pamatysite parodos metu.

„Litexpo“ konferencijų salėje (5.2) bus įkurta erdvė, kurioje paskaitų galės klausytis 120 parodos „Vaikų šalis“ svečių. Gausus būrys puikių charizmatiškų lektorių iš pačių įvairiausių sričių net tris dienas kalbės apie šiuolaikinei moteriai ir mamai aktualius dalykus.
Penktadienis:
11.00 XXI amžiaus moters saviraiška. “Vaikystes Sodas” ir Karalienės Mortos mokykla įkūrėja, Austėja Landsbergienė.
12.00 Dula – švelnesnio moters nėštumo ir gimdymo palydovė. V.Kraelskaitė ir G.Daugelavičienė, Lietuvos dulų asociacijos valdybos narės, Lietuvos Dulų asociacija. www.dula.lt
13.00 VA Akademijos pristatymas. „Virtualių asistenčių komanda“
14.00 “Pasaulis pamiršo gero žmogaus grožį – pirmiausia duokime vaikų širdims, o ne protui ar rankoms. Dvasinė ekologija.” Geroji Augueko namų patirtis – kaip mes augame ekologijos kryptimi. Augueko namų vadovė, privataus ekologinio vaikų darželio “Dūzginėlis” direktorė Ingrida Lauciuvienė, Augueko.lt
15.00 Moterų verslumo skatinimas ir turimo potencialo atskleidimas. Projekto Būk įkvėpta“ įkūrėja Daiva Pakalnė, Projektas “Būk įkvėpta“
16.00 Dr. A. Matulaitė “Gležnumas ir meilė arba kai sau pirkau vyriškus batus“.
17.00 „Šokolado pašto“ įkūrėjų prisistatymas, Chocopost.lt
17.30 Knygos „Moteris iš raudonos Audi“ pristatymas. Birutė Jakučionytė, www.jakucionyte.lt
Šeštadienis (būtina išankstinė registracija. Tai galite padaryti čia):
Pirmą kartą Lietuvoje organizuojama VIRTUALIŲ ASISTENČIŲ AKADEMIJA. Kaip prisijaukinti naujasias technologijas ir sukurti, plėsti savo asmeninį verslą? Kaip dirbant namuose užsidirbti papildomų pinigų?
10.00 – 11.00 Registracija į Virtualių Asistenčių Akademiją, susipažinimas
11.00 – 11.15 Ainė Lučinskienė. “Kas tai yra virtualus asistentas? Kokia virtualaus asistento praktika ir istorija Lietuvoje ir kokia užsienyje.”
11.15 – 11.30 Ainė Lučinskienė. “VA Komandos pristatymas. Istorija, įžvalgos ir pirmieji atradimai dirbant virtualaus asistento darbą Lietuvoje.”
11.30 – 12.00 Birutė Jakučionytė. “VA komandos paslaugomis besinaudojančių žmonių patirtis.”
12.00 -12.30 Dovilė Petrauskienė. “Virtualių Asistenčių Akademijos pristatymas. Pirmoji Virtualių asistenčių Akademija Lietuvoje su visais reikiamais mokymais ir atestacija.”
12.30 – 13.30 Daiva Pakalnė. “Ką turi žinoti ir mokėti virtuali asistentė. Darbas su klientu. Bendravimo virtualiai kultūra. Darbui reikalingos programos.”
13.30 – 14.00 Violeta Zinevičienė “Savimotyvacijos metodai dirbančioms namuose”
14.00 – 15.00 Pietų pertrauka
15.00 – 16.00 Janina Sabaitė-Melnikovienė “Kaip tapti matomu internete? Socialinės medijos pagrindai (Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, Linkedin ir kt.)“
16.00 – 16.30 Donata Navajauskaitė “Patraukli interneto svetainė – mada ar būtinybė? Vizualinės medžiagos svarba ir naudingi įrankiai jai sukurti”.
16.30 – 17.00 Kristina Nausėdė “4 žingsniai kaip pristatyti ir parduoti savo rankdarbius visam pasauliui (Etsy)”
17.00 – 17.30 “Interaktyvūs mokymai. Prekės ženklo sukūrimas. Spalvų reikšmė”
17.30 – 18.00 Bendravimas, keitimasis kontaktais ir dienos uždarymas.
Sekmadienis:
10.00 Skaitymo laimės mįslė mamai ir vaikui. Iniciatyva „Visa Lietuva skaito vaikams“. Etnomuzikologė, TV laidų vedėja, iniciatyvos “Visa Lietuva skaito vaikams” ambasadorė Loreta Sungailienė, www.vlsk.lt
11.00 Garso ir menų terapijos poveikis ir taikymo būdai auginant vaikus. Psichoterapiautė Alicija Eiliakas, Psichologijos studija „Menas būti“, Menasbuti.lt Praktinis užsiėmimas.
12.00 Mes nieko neprašom, mes norim duoti. Akcijos „Būk matomas“ ir „Svajonių karavanas“. Daugiavaikių šeimų asociacijos „MES“ direktorė Jurgita Pocienė. www.dsa-mes.lt
13.00 960 gramų Margaritos ir “Vilties fėjos” istorija – sudėtingos situacijos, kartais atneša ne tik siaubingą baimę prarasti patį brangiausią, bet ir dovanų. Ankstukų (neišnešiotukai) asociacija. Asta Speičytė – Radzevičienė. Neisnesiotukas.lt, Viltiesfeja.lt
14.00 Lauko darželiai. Kas tai? Lauko darželių Lietuvoje iniciatoriai ir įkūrėjai Ieva ir Žilvinas Karpiai. Laukodarzelis.lt
15.00 Beatos Nicholson „Mamų knygos“ pristatymas, susitikimas su gerbėjais. Beatosvirtuvė.lt
Šioje erdvėje galėsite įsigyti sumanių mamų sukurtų kalėdinių dovanų, o šeštadienį dekoruoti imbierinius sausainius su pačia Beata Nicholson.
Šioje erdvėje galėsite išgerti sulčių, atsipūsti ant patogaus Pušku Pušku sėdmaišio ir paskaityti savo vaikams knygelę.