Ankstukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Renginiai

Ankstukų Senelis Virgis Stakėnas – džiugesio ir vilties nešėjas

2016m. Lapkričio 17d.

Pasaulinės neišnešiotų naujagimių dienos proga, Ankstukų Senelis, maestro Virgis Stakėnas savo apsilankymu VUVL Neonatologijos centre pradžiugino ankstukų tėvelius bei medicinos personalą.

Maestro Virgis Stakėnas įrašė išskirtinį muzikinį kompaktą su nuostabiai šiltu asmeniu palinkėjimu ir įteikė kiekvienai ankstuko/-ų šeimai!

Savo buvimu ir dainomis Ankstukų Senelis Virgis Stakėnas suteikė vilties, tikėjimo ir šilumos visiems čia esantiems.

O atitrūkti nuo kasdieninių rūpesčių padėjo maestro melodijos bei nuostabaus skonio tradicinis gitaros formos Ankstukų Močiutės Ramute Stakeniene pyragas.

Štai ir išskirtinis Virgis Stakėnas palinkėjimas ankstukų tėvams

“Labas. Čia Virgis Stakėnas. Esu ankstukų senelis. Sofija ir Čarlis gimė 28-tą savaitę, svėrė 800 ir 1000 gr… Buvo ilgos laukimo ir vilties valandos, dienos, naktys, savaitės, virtusios mėnesiais ligoninėje… Suprantu, vertinu, palaikau….
Leiskit pasveikint su Pasauline neišnešiotų naujagimių diena. O ūkanų prasklaidymui įrašiau keletą savo dainų. Pradedu nuo lopšinės „Ašarėlė“, kuri pasirinkta ankstukų himnu… Beje, ją kūriau vyresniajai anūkei Izabelei, kai dar gandras neplanavo sekančio skrydžio į dukros Agnės namus…

Ir dar. Žinau, kad viskas bus gerai. Tiek gerai, kiek tai gali būti. Jus supa nuostabūs žmonės… nes jūs patys esate nuostabūs.
Pasirašau – Virgis… jūsiškis.”