Ankstukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Renginiai

Dovanota valanda laiko tik Sau, Vilnius

2019m. Gruodžio 19d.

Kai už lango darganota žiema, languose mirga kalėdinės girliandos, o Tu čia – ligoninėje, toli nuo šventinių linksmybių sergėji savo ankstuką, tuomet mums norisi priminti Tau, kad laikas skirtas tik Sau yra labai svarbus
Asociacijos „Neišnešiotukas“ mamos kviečia į nuostabius ir įkvepiančius kalėdinius užsiėmimus. Ateik ir pasidovanok laiką tik SAU
Gruodžio 19 d., nuo 10:00 iki 11:00
Gali rinktis iš 2 sielai ir kūnui malonių užsiėmimų:
1. Japonų Kultūros Namai /kviečia virtuvėlėje/ susipažinti su Japonišku popieriaus lankstymo menu ORIGAMI! Šis užsiėmimas padeda atsipalaiduoti, susikoncentruoti ir lavina protinę veiklą.
Dirbtuves ves Marija Šimanskaitė, kuri daug metų domisi Japonija ir jos kultūra, bei menais. Marija organizuoja Japonų kultūros namų veiklą ir veda įvairius užsiėmimus, bei japoniškos arbatos degustacijas. Taip pat, yra japoniško sodo Sei Shin en administratorė, bei nuo 2018 m. prižiūri sodo augalus, priima lankytojus ir veda ekskursijas.
2. Joga Nidra pamoka /vyks 1 aukšto oranžerijos auditorijoje/. Tai sąmoningo atsipalaidavimo praktika, paremta visiško fizinio, protinio, emocinio atsipalaidavimo metodu. Praktika padeda patekti į sąmonės gilumas ir pasiekti bei šalinti mūsų tikrą prigimtį blokuojančius kompleksus, įpročius, ydas, baimes ir įtampas. Joga Nidra atstato vidinę pusiausvyrą, atpalaiduoja, sustiprina atmintį, atveria kūrybinius sugebėjimus, įtakoja teigiamus asmenybės pokyčius.
Joga Nidra pamoką ves Mai Ram Yoga mokytoja Vaida Ulvydienė Yoga. Ji – Mai Ram Yoga Open, Basic lygio asanų ir pranajamos praktikų mokytoja. Šios praktikos yra skirtos mokytis susikoncentruoti, kontroliuoti ir stebėti save bei valdyti kūno ir proto funkcijas. Jos skatina asmeninį augimą ir brandą, ugdo pasaulio priėmimą bei padeda formuoti teisingą požiūrį į save ir esamą situaciją.
Abiem pamokoms nereikia jokio papildomo pasirengimo, tik patogios sportinio tipo aprangos.