Neišnešiotukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Renginiai

Mandala iš rudens gėrybių. Emocinei pusiausvyrai atgauti

2014m. Spalio 20d.

Kai norite tiesiog susitikti ir pasiplepėti su draugėmis, bendraminčių rate…
Šio jausmo vedamos (“Studija365”) darome mergaitiškus susimatymus, kuriuose kalbame ir klausomės, dalinamės ir mokomės, kartais tiesiog būname, kartais juokiamės, o kartais verkiame.
Šie vakarai skirti mums, tai kas mus supa, tai kas mums įdomu ir aktualu.
Kas yra mandala ir jos nauda mūsų emocinei pusiausryvai atgauti?
Mandala – daugiau nei 2000 metų senumo dvasinio meno forma. Jos randamos beveik visose pasaulio kultūrose, kuriose pasaulio vienovės ir harmonijos siekis buvo suprastas ir svarbus. Sanskrito kalboje žodžio mandala reikšmė – ratas, diskas, sfera, apskritimas. Senovėje šie simetriški, centruoti piešiniai apskritime buvo kuriami energijos transformacijos ir holistinio gydymo ritualų metu.
Šiandien mandalos kūrimas yra puiki priemonė žmogaus vidinei energijai išreikšti. Kiekviena asmeninė mandala yra simbolinis jos kūrėjo atspindys tuo momentu: psichologinės būsenos, fizinės sveikatos, santykių su išoriniu pasauliu ir t.t. Ji yra unikali kaip žmogaus pirštų antspaudai.
Mandalos kūrimo procesas veikia raminančiai, suteikia stabilumo ir saugumo pojūtį. Taip pat švelniai skatina žmogų peržengti nusistovėjusias vidines ribas: pažinti ir išreikšti savo unikalumą, kad tapti labiau vientisu, tikruoju Savimi. Mandalos piešimo procesas yra greita pirmosios pagalbos priemonė streso, emocinės įtampos metu: padeda nurimti ir atgauti pusiausvyrą, mokina stebėti ir priimti jausmus, ieškoti atsakymų ne prote, bet širdyje…
Užsiėmimą ves: pievų pievos
Užsiėmimui registruokitės: info@studija365.lt
Užsiėmimo kaina: mokestis iš širdies