Ankstukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Renginiai

Meditacijos popietė ankstukų mamytėms ir tėčiams

2022m. Gruodžio 30d.

Kviečiame visas mamas ir tėčius, šiuo metu slaugančius kūdikius Santaros klinikų Vaikų ligoninėje, giliai pailsėti ir atgauti jėgas meditacijos popietėje.
Visiškai normalu, kad šiuo sudėtingu metu jaučiate daug įtampos ir nerimo, o rasti laiko poilsiui yra be galo sudėtinga. Tačiau pasirūpinti savimi yra būtina, kad naujomis jėgomis ir geromis emocijomis galėtumėte prisidėti prie greitesnio vaikelio sveikimo.
Meditacijos nauda įrodyta mokslo. Padeda sumažinti stresą, nerimą, suvaldyti įkyrias mintis. Gelbsti norint išvengti perdegimo. Padeda atsipalaiduoti, pagerinti miego kokybę, ar greičiau užmigti.
Užsiėmimo metu sėdėsime ant kėdžių.
Renginys nemokamas. Registracija būtina!
Kada? Gruodžio 30 d. 13 val.
Kur? Santaros klinikų vaikų ligoninės Žaliojoje auditorijoje.
Trukmė – 1 val.
Ką atsinešti? Pleduką užsikloti ir jogos kilimėlį (jei norėsite atsigulti).
Registracijos forma:
https://forms.gle/GuQw8hkKQw1sufKL7
Apie meditacijos vedėją
Esu Vaida, sertifikuota meditacijų instruktorė. Prieš devynerius metus, taip pat kaip ir jūs, gulėjau šioje ligoninėje ir slaugiau 33 sav. ankstukę Beatričę. Tuo metu slėgė baisi nežinia, kaustė baimė, į galvą lindo baisiausi scenarijai. Buvau pamiršusi save, savo poreikius ir žinoma – poilsį. Todėl nuoširdžiai kviečiu praleisti valandą skiriant tik sau – savo kūnui, jausmams ir mintims. Tegul tai būna Naujametinė dovana, kuri leis į kitus metus žengti su daugiau šviesos, tikėjimo, ramybės ir optimizmo.