Neišnešiotukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Renginiai

Meno terapijos užsiėmimas tėvams ir vaikams

2018m. Rugsėjo 29d.

MENO TERAPIJOS UŽSIĖMIMAS VAIKAMS IR TĖVAMS
Antroji grupė – įvadinis užsiėmimas
O kas gali būti nuostabiau nei po savaitės darbų kartu su vaiku pasinerti į kūrybinį procesą? Padėti į šalį rimtus reikalus, ir pabūti drauge nerimtai, o spalvingai. Prakalbinti vaizduotę, atrasti bendrą kūrybos kalbą ir kartu pafantazuoti ant popieriaus lapo.
Kūrybiniai tyrinėjimai – tai kūrybiška ir jauki erdvė ir laikas visai šeimai. Šiame užsiėmime tėvai ir vaikai turės galimybę kartu tyrinėti pasaulį, kurti bei labiau suprasti vienas kitą. Kurdami šeimos nariai emociškai atsipalaiduos bei patirs kūrybos džiaugsmą drauge. Užsiėmimo metu vaikai ir tėvai kartu kurs ne tik piešinį, bet prasmingą tarpusavio ryšį. Šis metodas nereikalauja specialių meninių sugebėjimų, svarbus pats KŪRYBINIS PROCESAS, kuris gali padėti pažinti, priimti vienas kitą bei džiaugtis buvimu kartu spontaniškai kuriant, bendraujant grupėje.
Užsiėmimą ves Fausta Anulytė – pati save vadina kūrėja, ieškotoja ir atradėja, trumpiau Gyvenimo menininke. „Kūrybinių tyrinėjimų“ idėjos autorė ir įkūrėja, tapytoja bei menų terapijos metodų praktikė.
Šeštadienio rytą kursime, atsipalaiduosime, mėgausimės, tyrinėsime ir kalbėsime apie jausmus, spalvas ir netikėtus atradimus.
DATA: Rugsėjo 29 d. 10-11val.
KAINA: 14 Eur (įskaičiuotos visos reikiamos priemonės) dalyvaujant vienam suaugusiam ir vaikui (jeigu dalyvauja daugiau šeimos narių – papildomai 5 eurai).
VIETA: Studija “Vilkės namai”, Verkių g. 29/Lakūnų 24, Vilnius (Ogmios miestas, Laisvalaikio terasa, Outlet pastatas, II aukštas