Neišnešiotukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Renginiai

Mezgu Ankstukams

2015m. Spalio 27d.

KVIETIMAS
„Ankstukai“: megzkime mažiausiems Lietuvos kūdikiams drauge
Lietuvos ankstukai spalio 27 d. kviečia savo draugus prisijungti prie neįprastos pramogos – dalyvauti mezgimo vakare, kurios metu vakaro svečiai mokinsis megsti itin mažus drabužėlius anksčiau laiko gimusiems kūdikiams. Vienintelio Lietuvoje neišnešiotais naujagimiais besirūpinančio socialinio paramos projekto „Ankstukai“ viena iš iniciatorių Asta Speičytė-Radzevičienė ir ankstukų ambasadorė žurnalistė Daiva Tamošiūnaitė jau ruošia mezgimo reikmenis ir pažada jaukų vakarą kiekvienam net ir nemokančiam megzti.
Kviečiame Jus spalio 27 d., 18:00 val., atvykti į „Kačių kavinę“ (Jasinskio g. 1, Vilnius ), kur žaismingo susitikimo su ankstukų šeimų bendruomene, ambasadoriais ir bičiuliais metu drauge padėsime ankstukams pasitikti žvarbią žiemą, apsuptiems šilumos ir rūpesčio.
Susitikimo metu turėsite galimybę pakalbinti ankstukų tėvus ir prisidėti prie vis plačiau sklindančios žinios apie ankstukus nešimo ir taip padėti ankstukmas užaugti greičiau.
Iškilus klausimams apie mezgimo vakarą, maloniai kviečiu kreiptis: Asta Speičytė-Radzevičienė, neisnesiotukas@gmail.com, 8 615 57028.
Prisijungti megzti kviečiame visus!
Trumpos pamokėlės čia!