Neišnešiotukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Renginiai

Neįgaliųjų padėtis visuomenės gyvenime – ar vyksta pokyčiai?

2019m. Vasario 20d.

Šiaulių apskrities cerebrinio paralyžiaus asociacijos pirmininkė Edita Navickienė ir visuomenininkė Ernesta Bagdonaitė 2015 m. 11 30 d. Lietuvos Respublikos Seime organizavo konferenciją – diskusiją „Ar gyvenime egzistuoja neįgaliųjų socialinė integracija?“. Siekis atkreipti visuomenės, žiniasklaidos, valstybės institucijų, politikų dėmesį į esamą neįgaliųjų situaciją ir imtis veiksmingų priemonių, kurios realiai gerintų žmonių su negalia gyvenimo kokybę, skatintų greitesnę neįgaliųjų socialinę integraciją, mažintų atskirtį ir diskriminaciją.
Konferencijos – diskusijos metu buvo surašyta rezoliucija. Diskusijoje dalyvavo ir pastebėjimus, bei pasiūlymus teikė žmonės su negalia, įvairių institucijų ir organizacijų atstovai, visuomenės veikėjai.
2019 m. vasario 20 d. Lietuvos Respublikos Seime (Konstitucijos salėje) organizuojama konferencija „Neįgaliųjų padėtis visuomenės gyvenime – ar vyksta pokyčiai?“ dėl neįgaliųjų 2015 m. vykusios konferencijos ir surašytos rezoliucijos pagrindu – kas per šį laikotarpį pasikeitė, kas stringa?
Konferenciją organizuoja:
Lietuvos Resbuplikos Seimo narys, Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininkas Valerijus Simulik
Šiaulių apskrities cerebrinio paralyžiaus asociacijos (ŠCPA) pirmininkė Edita Navickienė