Ankstukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Renginiai

Neišnešiotukų vasaros stovykla NEVYKS

2013m. Rugpjūčio 26-29d.

Išsami informacija

Įvykio rengėjas: Neišnešiotukas
Vilniaus apskritis
Trukmė: 4 d.
Viešas renginys  · Visi (įskaitant „Facebook“ nenaudojančius žmones)

LABAI GAILA, BET STOVYKLA NEĮVYKS. ORGANIZATORIAI NESURINKO PAKANKAMAI LĖŠŲ. KADA VYKS STOVYKLA BŪTINAI INFORMUOSIME!..

Neišnešiotų naujagimių asociacija “Neišnešiotukas” bendradarbiaudama kartu su LPF „Algojimas“ vasaros metu nepamiršta svarbiausios savo misijos dalies – neišnešiotuko ir jo šeimos integracijos į visuomenę. Todėl neišnešiotukus su tėveliais, broliais, sesėmis, seneliais ir draugais kviečiame stovyklauti Kernavės sodyboje.

„Spalvota vasara sodybose“ – tai kūrybiškumo bei tolerancijos ugdymo stovyklų ciklas, vykstantis jau penktus metus. Stovyklas jungia bendra idėja bei programa, profesionalių vadovų bei motyvuotų ir specialiai apmokytų savanorių komanda. Čia visi žaisdami, kurdami, sportuodami puikiai praleisime dieną ir atrasime savo talentus, o bendraudami su draugais tapsime laisvesni, tolerantiškesni, draugiškesni, įgysime pasitikėjimo savimi.

Stovykla neišnešiotukui, gimusiam 22-36 nėštumo savaitę (jei neišnešiotukai yra dvynukai, abu vyksta nemokamai) ir vienam jį slaugančiam/prižiūrinčiam asmeniui – NEMOKAMA. Kiti šeimos nariai (išnešioti sesės, broliai, seneliai, draugai) galės stovyklauti už simbolinę kelialapio kainą – 250 Lt. Norinčius dalyvauti stovykloje kviečiame skubiai užpildyti dalyvių anketą, nes vietų skaičius ribotas.
Stovykla vyksta nemokamai nešnešiotukams ir vienam globėjui. Labai prašome prisidėti ir paremti šios stovyklos iniciatyvą.

Gal kas nors dirba maisto industrijoje ar turi kontaktų, kas galėtų paremti ar padaryti nuolaidą maitinimui? Ačiū!

Paremti galite šiais būdais:
1. Skambindami trumpuoju numeriu 1402 (auka 5lt ).
2. Portale www.aukok.lt:
https://www.aukok.lt/…/Padovanok-vasara-vaikui-su-negalia
3. Portale www.beta.lt:
http://beta.lt/…/padovanokime-vasara-vaikams-su-negalia…
Vieta: http://www.kernavesbajoryne.lt/
Kernavė, Širvintų raj.