Neišnešiotukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Renginiai

Neišnešiotukų vasaros šventė – “Ankstukų magijos mokykla”

2019m. Birželio 8d.

DĖMESIO! DĖMESIO! DĖMESIO!
Visos Lietuvos ankstukus kviečiame į linksmiausią tradicinę Ankstukų vasaros šventę! Čia buriasi ankstukų šeimos, medikai, geradariai – visi, kurie palaiko ir prisideda prie mažiausiųjų sveikatos stiprinimo.

Lietuvos neišnešiotų naujagimių asociacija „Neišnešiotukas“ šeštą kartą pakvietė mažus ir jau ūgtelėjusius ankstukus iš visos Lietuvos susitikti Vilniuje, VU Santaros klinikų parke. Čia įsikūrusioje Magijos mokykloje ankstukai mokėsi gyvenimo paslapčių, kūrė magiškus drabužius, piešė nematomais dažais, kepė duoną ir vasarą prisišaukė žiemą. Tai stebuklai, kuriuos išgyvena neišnešiotų kūdikių šeimos: kova dėl gyvenimo, nepalenkiama viltis, ryžtas, pasiaukojimas ir begalinis tikėjimas savo gležnu kūdikiu. Vasaros šventė pro Neonatologijos klinikos langus į parką žvelgiančioms ankstukus slaugančioms mamos suteikia vilties švęsti gyvenimą su savo mažyliais. Renginyje susitinka palatų likimo draugai, tėvai, globėjai, slaugės ir gydytojai. Pastarųjų darbo ir atsidavimo mažiausiems pacientams rezultatai ir darbo prasmė šventės metu matomi geriausiai. Tėvai tarpusavyje dalinasi iššūkiais, pasiekimais, patirtimi, suteikdami daugiau vilties, tikėjimo bei stiprybės, slaugant ankstuką ligoninėje.

Šį kartą jūs papulsite į magišką ankstukų mokyklą, kurioje laukia paslaptingi veikėjai, magiškos klasės su stebuklingomis, išradingomis pramogomis ir nepakartojamais įspūdžiais!

Dėkojame, šypsomės, apsikabiname ir švenčiame gyvenimą visi kartu!

Šventės laikas: Birželio 8 diena, šeštadienis
11:00 – 13:30 val.
Šventės vieta: Vaikų ligoninės parkelyje, Santariškių g. 7, Vilnius (priešais Neišnešiotų naujagimių skyrių).