Neišnešiotukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Renginiai

Neišnešiotus naujagimius auginančių šeimų 1-oji vasaros šventė

2013m. Birželio 8d.

Sveiki sveiki sveiki!
Kviečiame visas šeimas, kurios augina neišnešiotukus į ŠEIMOS VASAROS ŠVENTĘ birželio 8 dieną, šėštadienį, 10:00! Bus proga susitikti, pasidžiaugti paaugusiais vaikučiais. Skyriuje “gyvenančioms” mamytėms suteiksime vilties bei tikėjimo. Visų laukia staigmena, o ypač mažiausiųjų dalyvių!

Ruoškimės susitikimui su personažais – pėlyte Minie ir Žvaigždūne, kurios nuneš mus į žaidimų, stebūklų ir sveikatos šalį! Pasodinsime medelius, kurie simbolizuos stiprybę bei viltį ten gyvenančioms mamoms.

Vieta: Vaikų ligoninės parkelyje Santariškėse (priešais intensyvios terapijos skyriu bei neišnešiotų naujagimių skyrių).
Kad būtų įdomiau, visiems jūsų šeimos nariams užduosime namų darbus:
– VAIKUČIAIi nupiešia piešinėlį tema “mano šeima”, užrašo vardą ir kokio svorio bei savaičių gimė. Piešinėlius paliksime mamytėms skyriuje.
– MAMYTĖ paruošia mėgstamiausią užkandėlę pasistiprinimui, nes bus žaidimų ir reikės daug jėgų
– TĖVELIS turės pripūsti mėgstamos spalvos helinį balioną, kuris šventės eigoje pakils į dangų:)

p.s. pasiimkite pledukus pasitiesti ant žolytės!

p.s.s. Labai labai prašome parašyti savo vaikučio/vaikučių vardą į komentarus, norime žinori vardus iš anksto, nes vyks apdovanojimai

p.s.s.s. Labai labai prašome pasidalinti informacija apie šį renginį savo FC paskyroje su draugaus (gal jūsų draugų draugai taip pat augina neišnešiotuką), kad pasiektume kuo didesnę neišnešiotukų auditoriją. Laukiami visi visi įvairaus amžiaus neišnešiotukai!!!

ačiū labai visiems ir iki susitikimo šeštadienį!

Asta
Jonė
Odeta
Simona