Neišnešiotukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Renginiai

Nemokama stovykla neišnešiotukams su negalia

2012m. Rugpjūčio 25d.

NEMOKAMA STOVYKLA VAIKAMS SU NEGALIA IR JŲ ŠEIMOS NARIAMS

Asociacija „Neišnešiotukas“ bendradarbiauja su LPF „Algojimas“, kuri ir vasaros metu nepamiršta svarbiausios savo misijos dalies – neįgalaus vaiko ir jo šeimos integracijos į visuomenę. Todėl neįgalius vaikučius su tėveliais, broliais, sesėmis, seneliais ir draugais kviečiame stovyklauti Lietuvos sodybose.
„Spalvota vasara sodybose“ – tai kūrybiškumo bei tolerancijos ugdymo stovyklų ciklas, vykstantis jau septintus metus. Stovyklas jungia bendra idėja bei programa, profesionalių vadovų bei motyvuotų ir specialiai apmokytų savanorių komanda. Čia visi – ir vaikai, ir suaugę žaisdami, kurdami, sportuodami puikiai praleisime dieną ir atrasime savo talentus, o bendraudami su draugais tapsime laisvesni, tolerantiškesni, draugiškesni, įgysime pasitikėjimo savimi. Stovyklų programos skirtos ne tik vaikams, bet ir juos slaugantiems/prižiūrintiems suaugusiems asmenims.

Stovykla neįgaliam vaikui (2-18 metų) ir vienam jį slaugančiam/prižiūrinčiam asmeniui – NEMOKAMA. Kiti šeimos nariai galės stovyklauti už simbolinę kelialapio kainą – 250 Lt. Už vaiką iki vienerių metų mokestis neimamas. 1-7 m. vaikams – 100 lt. Dėl socialiai remiamų šeimų dalyvavimo mokesčio kaina derinama.