Neišnešiotukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Renginiai

Paramos akcija “Ankstukai”

2014m. Lapkričio 17d.

Neišnešiotų naujagimių asociacijos “Neišnešiotukas” inicijuojama paramos akcija „Ankstukai“ kviečia visuomenę susidraugauti!
Kartais kūdikiai pasaulį išvysta anksčiau. Į pasaulį jie ateina tokie mažyčiai, kad net gali tilpti delne. Tačiau jų noras gyventi – didžiulis, o augti ir stiprėti mažyliams gali padėti kiekvienas iš Jūsų prisidėdami prie paramos akcijos „Ankstukai“. Ji prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvėse startuoja jau nuo rugsėjo 15 dienos.
Lietuvoje kasmet 6 proc. visų naujagimių gimsta neišnešioti. 1993 m. Lietuvoje išgyvendavo tik 12 proc. neišnešiotų naujagimių, šiandien išgyvena apie 57 proc. anksčiau gimusių kūdikių. Ankščiau gimęs mažylis turi visas galimybes išgyventi, tiesiog jam reikia daugiau laiko, kantrybės bei pastangų ir visai netrukus galima išvysti pirmus savarankiškus mažųjų atsikvėpimus.
Anksčiau gimę mažyliai kviečia Jus prisijungti prie būrio draugų ir padėti jiems kartu augti ir stiprėti. Drauge su „Ankstukų“ paramos akcija Jūs galite įgyvendinti pagrindinį akcijos tikslą ir padėti užauginti brangiausius stebuklus, skirdami savo paramą „Ankstukų“ projekto tikslams įgyvendinti.
Paremti iniciatyvą galite 2014 m. rugsėjo 15 – lapkričio 17 dienomis pirkdami specialiu „Ankstukų“ akcijos ženklu pažymėtas prekes „Maxima“ prekybos tinkle arba aukodami į akcijai skirtas dėžutės prie kasų.
Kviečiame prisidėti prie akcijos ir augti kartu su ankstukais!