Neišnešiotukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Renginiai

Paroda “Auginu Lietuvą” konferencijoje “Atsakinga tėvystė”

2018m. Kovo 17-18d.

Paramos projektas „Ankstukai“ rūpinasi Lietuvos neišnešiotų naujagimių gerove pristato ypatingą parodą „Auginu Lietuvą“ išskirtinai unikalioje konferencijoje “Atsakinga tėvystė”!

KONFERENCIJA “ATSAKINGA TĖVYSTĖ”
Dviejų dienų konferencija “Atsakinga tėvystė” – tai renginys, kuriame profesionalūs, kūrybiški ir inovatyvūs vaikų, paauglių ir šeimų specialistai, dalinasi veiksmingiausiais sprendimais, savo išgyventomis patirtimis, idėjomis ir atradimais, kaip ​padėti augti vaikams laimėje.

PARODA “AUGINU LIETUVĄ”
Idėja. Per anksti į pasaulį pasibeldusiam mažyliui – ankstukui – įprasti rūbeliai yra gerokai per maži. Nuotraukos per didelius rūbus dėvintys ankstukai atskleidžia jų mažumą ir trapumą, o tuo pačiu skatina suvokti, kaip svarbu suteikti kuo geresnę sveikatos priežiūrą ir šviesti visuomenę. Kiekvienas esame atsakingas, kad Lietuvos vaikai augtų sveiki, stiprūs ir būtų pilnavertiški piliečiai.
Paroda skiriama Lietuvos šimtmečiui!

Tikslas. Skatinti pilietišką atsakomybę nuo pačio mažiausio Lietuvos piliečio – ankstuko. Visuomenei formuoti pozityviąją poziciją apie neišnešiotus naujagimius; sutelkti gausią neišnešiotukus remiančią bendruomenę: šeimas, medikus, politikus, rėmėjus. Siekti iš esmės pagerinti neišnešiotų naujagimių priežiūrą regionuose.

Labai Kviečiame apžiūrėti!