Ankstukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Renginiai

Pirmosios knygos tėvams “Ankstukas” pristatymas Kaune

2017m. Birželio 22d.

Kviečiame visus į knygos “Ankstukas” pristatymą Kaune!
Pristatymo laikas – biželio 22 diena, ketvirtadienis, 10:00
Pristatymo vieta – Neonatologijos klinikos Naujagimių ligų skyriaus 3 aukšto holas!
—————– —————– —————– ————–
Tai nutiko taip netikėtai! Kas laukia mano ankstuko? Ar jis užaugs sveikas? Ar pasivys bendraamžius? Kodėl man taip atsitiko? Kaip galiu padėti savo mažajam kovotojui?
„Ankstuko atėjimas į šį pasaulį atneša daug klausimų ir nežinios. Mes norime Jums įkvėpti tikėjimo ir vilties, kad viskas bus gerai. Kiekviena diena – nauji išbandymai ir džiaugsmai mažiausiais pasiekimais„ – dalinasi ankstukės mama, organizacijos „Neišnešiotukas“ įkūrėja Asta Speičytė Radzevičienė.
208 psl. knyga „Ankstukas“ – pirmoji lietuvių kalba išleista knyga tėvams apie neišnešiotus mažylius ir jų priežiūrą. Leidinyje, kurio autorė knygų tėvams leidėja Jūratė Jadkonytė Petraitienė, esanti informacija padės suprasti, patars, nuramins, įkvėps drąsos bei tikėjimo. Kiekvienas žodis, emocija ir sakinys patikrinti ne tik gyvenimo, bet ir profesionalių gydytojų bei specialistų per ilgametę praktiką sukauptomis žiniomis.
Medicinos personalui ši knyga taps atrama ir puikiu pagalbininku
208 psl. knyga yra nemokamai prieinama tėvams, kurių ankstukas spaugomas ligoninėje.
Knyga nemokamai prieinama TIK LIGONINĖSE – Lietuvos Neonatologijos ir Akušerijos centruose ir tikslingai skirta ligonėje slaugančio ankstuko tėvams.