Ankstukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Renginiai

Pradinuko iššūkiai: tėvų nusiteikimas ir mokinuko pasiruošimas

2022m. Liepos 29d.

Kokie svarbiausi požymiai, rodantys vaiko brandumą mokyklai? Ar jis pakankamai pasiruošęs bendrauti, bendradarbiauti ir dirbti su kitais žmonėmis (vaikais ir suaugusiais), ar yra pakankamai savarankiškas, socialiai ir emociškai brandus savo amžiui vaikas? Kaip tai pamatuoti?
Tėvų emocinis nusiteikimas, lūkesčiai. Įgūdžių bei atsakomybės lavinimo praktiniai įrankiai lengvam adaptacijos procesui mokykloje tėvams bei vaikams.
Apžvelgsime pasiruošimo mokyklai procesą iš psichologinės bei pedagoginės pusių, vaikų su specialiaisiais ugdymo poreikiais adaptaciją su vienais iš geriausių savo srities profesionalų:
Vilma Juškienė – sertifikuota socialinio–emocinio intelekto ir asmenybės ugdymo trenerė, lektorė, mentorė, vieno didžiausių tinklaraščių tėvams apie vaikus Lietuvoje “JieVaikai.lt”, autorė
Audronė Kancė-Grdzelišvili, paauglės mama, psichologė, “Pažinimo medžio” mokyklų ir darželių tinklo įkūrėja.
Renata Kupšytė – Klaipėdos PPT ikimokyklinio ugdymo skyriaus psichologė, konsultuojanti ir suaugusius bei poras.
Patirtimis dalinsis tėvai.
Seminaro moderatorė Jolanta Leonavičiūtė Grigorjevienė
Seminaras nemokamas.
Prašome registruotis:
https://docs.google.com/forms/d/1vgvL0kxTDYUSKyLYfBfqEHqvPH6ML08cQHdRgmV_bw8/edit?userstoinvite=ilonikke@gmail.com&ts=62d2c58a&pli=1
Prisiregistravusiems dalyviams el. paštu bus išsiųstas ZOOM platformos prisijungimą bei renginio įrašo kopiją.
***
Seminaras organizuojamas asociacijos “Neišnešiotukas” pagal Aktyvių piliečių fondo (APF) projektą „Nuotolinės mokymo priemonės neišnešiotų naujagimių prevencijai sukūrimas“, kurį iš dalies finansuoja Europos ekonominės erdvės (EEE) ir Norvegijos finansų mechanizmai.
Bendruomenė www.neisnesiotukas.lt
Edukacinis projektas www.auginulietuva.lt
Paramos projektas www.ankstukai.lt