Neišnešiotukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Renginiai

Relaksacijos popietė ankstukų tėvams Santaros klinikose

2023m. Rugpjūčio 22d.

Kviečiame visas mamas ir tėčius, šiuo metu slaugančius kūdikius Santaros klinikų Vaikų ligoninėje, giliai pailsėti ir atgauti jėgas relaksacijos užsiėmimuose.
Visiškai normalu, kad šiuo sudėtingu metu jaučiate daug įtampos ir nerimo, o rasti laiko giliai atsipalaiduoti ir pailsėti yra be galo sudėtiga. Tačiau pasirūpinti savimi yra būtina, kad naujomis jėgomis ir geromis emocijomis galėtumėte prisidėti prie greitesnio vaikelio sveikimo.
Užsiėmimų metu mokysimės technikų, padėsiančių sumažinti stresą, nerimą, įtampą, suvaldyti įkyrias mintis, atsipalaiduoti ir giliai pailsėti.

Kada? Rugpjūčio 22d. 13 val.
Kur? Santaros klinikų Neonatologijos centre, 3 a. auditorijoje
Trukmė – 1 val.

Apie užsiėmimų vedančiąją.
Esu Vaida, sertifikuota meditacijų instruktorė. Prieš devynerius metus, taip pat kaip ir jūs, gulėjau šioje ligoninėje ir slaugiau 33 sav. ankstukę Beatričę. Tuo metu slėgė baisi nežinia, kaustė baimė, į galvą lindo baisiausi scenarijai. Buvau pamiršusi save, savo poreikius ir žinoma – poilsį. Todėl nuoširdžiai kviečiu praleisti valandą skiriant tik sau ir į šį sudėtingą etapą įnešti daugiau šviesos, tikėjimo, ramybės ir optimizmo.