Ankstukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Renginiai

Relaksacijos užsiėmimas su ankstukų mamomis ir tėčiais

2023m. Kovo 30d.

Kviečiame visas mamas ir tėčius, šiuo metu slaugančius kūdikius Santaros klinikų Neonatologijos centre, giliai pailsėti ir atgauti jėgas relaksacijos užsiėmimuose.
Visiškai normalu, kad šiuo sudėtingu metu jaučiate daug įtampos ir nerimo, o rasti laiko giliai atsipalaiduoti ir pailsėti yra be galo sudėtiga. Tačiau pasirūpinti savimi yra būtina, kad naujomis jėgomis ir geromis emocijomis galėtumėte prisidėti prie greitesnio vaikelio sveikimo.
Užsiėmimų metu mokysimės technikų, padėsiančių sumažinti stresą, nerimą, įtampą, suvaldyti įkyrias mintis, atsipalaiduoti ir giliai pailsėti.
Kada? Kovo 30 d. 13 val.
Kur? Santaros klinikų Neonatologijos centre
Trukmė – 1 val.
Apie užsiėmimų vedančiąją.
Esu Vaida, sertifikuota meditacijų instruktorė. Prieš devynerius metus, taip pat kaip ir jūs, gulėjau šioje ligononėje ir slaugiau 33 sav. ankstukę Beatričę. Tuo metu slėgė baisi nežinia, kaustė baimė, į galvą lindo baisiausi scenarijai. Buvau pamiršusi save, savo poreikius ir žinoma – poilsį. Todėl nuoširdžiai kviečiu praleisti valandą skiriant tik sau ir į šį sudėtingą etapą įnešti daugiau šviesos, tikėjimo, ramybės ir optimizmo.