Ankstukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Renginiai

Ruošiamės į darželį. Nemokamas seminaras

2022m. Liepos 27d.

Būsimų darželinukų tėvams, pirmą kartą besiruošiantiems išleisti vaikučius į darželį, vasaros pabaiga įprastai kelia nerimą ir rūpestį: ar jau tinkamas vaikučio amžius, ar pakankamai jis savarankiškas, kaip jausis naujoje aplinkoje, ar sutars su kitais vaikais? O jei mano vaikučiui nustatyti specialieji ugdymosi poreikiai? Kaip juos pažinti kur kreiptis? Kaip nuraminti savo jausmus, nerimą? Įgauti stiprybės?
Begalė klausimų kyla vaikui pradėjus lankyti darželį, nes iš esmės apsiverčia tiek vaiko, tiek šeimos gyvenimas – staigiai pasikeičia visas psichologinis fonas, aplinka, taisyklės.
Apie vaiko vedimą į darželį: kaip padėti sau ir suprasti vaiko emocijas, susikurti naujus ritualus, lengviau ir sklandžiau – be baimės ir streso, lengvai ir išmintingai praeiti adaptacijos procesą abiems.
Apžvelgsime pasiruošimo darželiui procesą iš psichologinės bei pedagoginės pusių, vaikų su specialiaisiais ugdymo poreikiais iššūkius ir adaptaciją su vienais iš geriausių savo srities specialistų:
* Vilma Juškienė – sertifikuota socialinio–emocinio intelekto ir asmenybės ugdymo trenerė, lektorė, mentorė, vieno didžiausių tinklaraščių tėvams apie vaikus Lietuvoje JieVaikai.lt, autorė
* Jovita Starkutė – ankstyvojo ugdymo specialistė, pedagogė, Family Lab Academy įkūrėja.
* Renata Kupšytė – Klaipėdos PPT ikimokyklinio ugdymo skyriaus psichologė, konsultuojanti ir suaugusius bei poras.
* Patirtimi pasidalins mama Iveta Bakanauskė, informacinių rinkinių platformos šeimoms „120procentu.lt“ įkūrėja ir kitos mamos.
Seminaro moderatorė Jolanta Leonavičiūtė Grigorjevienė
Kviečiame registruotis:
https://docs.google.com/…/1JIFxU-MIkrrSf7T9Trlq6mj…/edit
Prisiregistravusiems dalyviams el. paštu bus išsiųstas ZOOM platformos prisijungimą bei renginio įrašo kopiją.
***
Seminaras organizuojamas asociacijos “Neišnešiotukas” pagal Aktyvių piliečių fondo (APF) projektą „Nuotolinės mokymo priemonės neišnešiotų naujagimių prevencijai sukūrimas“, kurį iš dalies finansuoja Europos ekonominės erdvės (EEE) ir Norvegijos finansų mechanizmai.
Bendruomenė www.neisnesiotukas.lt
Edukacinis projektas www.auginulietuva.lt
Paramos projektas www.ankstukai.lt