Ankstukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Renginiai

Vaikų imuniteto stiprinimas

2018m. Kovo 3d.

VAIKŲ IMUNITETO STIPRINIMAS: KAS, KAIP, KODĖL?
Seminaras- atvira diskusija su vaikų ligų gydytoja rezidente ir dviejų vaikučių mama IGNE KAIRIENE.
Seminaras -atvira diskusija visiems tėveliams, kaip šaltuoju metų laiku, siaučiant virusams, išlaikyti vaikus sveikus. Kalbėsime apie svarbiausius veiksnius, lemiančius gerą vaiko sveikatą, aptarsime dažniausias vaikų ligas, kaip jų išvengti (o gal to padaryti neįmanoma?). Dalinsimės patirtimi, kokios naminės priemonės efektyvios gydant mažuosius, apžvelgsime, kaip šias priemones vertina moksliniai medicininiai tyrimai ir gydytojai.
Seminaro-diskusijos pagrindinės temos.
• Ar tikrai vaikai serga per dažnai? Kas yra dažnai sergantis vaikas? Kiek kartų ir kokiomis ligomis sirgti yra normalu įvairias vaikystės tarpsniais?
• Kokie veiksniai turi didžiausios įtakos gerai vaikų sveikatai? Kas lemia dažnas virusines/bakterines ligas vaikų amžiuje?
• Ar įmanoma vaikų imunitetą sustiprinti? Kokios priemonės efektyvios vaikų ligų profilaktikai?
• Maisto papildai: ar jų reikia vaikams? Kokius ir kada galima/reikia vartoti? Kokia jų nauda ir žala?
• Dažniausios vaikų ligos: sloga, kosulys, viduriavimas. Kaip gydytis namuose? Kada skubėti į gydymo įstaigą? Ar visuomet reikalingi antibiotikai? Kokios priemonės efektyvios slaugant vaiką namuose?
• Temperatūra – tai ne liga: kaip jos nebijoti ir ką daryti jai esant? Kokie ženklai išduoda rimtą ligą?
• Bėrimai: ar iš jų galima spręsti apie ligą ir jos sunkumą?
Seminaro metu turėsite galimybę susipažinti ir su naujiena – iš natūralių produktų gaminamais funkcionalaus maisto ingridientais, kurie gali padėti vaikams stiprinti imunitetą, kurie yra vitaminų šaltinis ir išsigelbėjimas šaltuoju metų laiku.
KADA: 2018 m. kovo 3 d.
LAIKAS: 14-16.30 val. (pabaiga preliminari, gali šiek tiek užsitęsti jeigu turėsite daug klausimų)
KAINA: 14 eur.
BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA:
Dalyvavimui rezervuojama vieta atlikus pavedimą- registruotis registracija@vilkesnamai.lt, sąskaitos numerį pavedimui atsiųsime asmeniškai.
Vietų skaičius ribotas