Ankstukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Aktualijos

Unikali suomių programa specialistams ir šeimoms jau Lietuvoje. “Darnus bendradarbiavimas su tėvais”

2023 12 08

Pirmą kartą Lietuvos istorijoje neišnešiotų naujagimių asociacija “Neišnešiotukas”, kuri yra tėvų įsteigta organizacija, atvežė į šalį ilgai lauktus, Kauno klinikų Neonatologijos klinikos personalui skirtus mokymus “Close collaboration with parents” (Darnus bendradarbiavimas su tėvais). Mokymus visą savaitę vedė pasaulinio lygio lektoriai iš Turku universitetinės ligoninės, Suomijoje.

Mokymų tikslas – ankstyvas tėvų, kaip partnerių, įtraukimas į naujagimio priežiūrą, siekiant pagerinti naujagimio ir tėvų emocinį ryšį, tėvų pasitikėjimą personalu ir savimi slaugant neišnešiotą, sunkiai sergantį naujagimį, šeimai patyrus vaikelio netektį. Personalas geriau pažins neišnešiotuko poreikius, kūno kalbą ir lengviau įgalins tėvus rūpintis savo vaikeliu. Programa yra puiki priemonė mažinti pogimdyvinę depresiją.

Daugiau apie programą.

Labai kviečiame tuos, kuriems svarbi mažiausiųjų ir jų tėvų sveikata ir gerovė prisidėti prie geradarių. Mums trūksta lėšų, kad lietuvos medikai galėtų vykti į Turkų universitetinę ligoninę mokytis 2024 metais.

Daugiau informacijos čia: https://neisnesiotukas.lt/aukoti/kaip-aukoti/