Neišnešiotukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Projektai

Kūdikio netektis. Edukacija ir metodikų sukūrimas specialistams

Vykdome LR Sveikatos apsaugos ministerijos Visuomenės sveikatos stiprinimo fondo finansuojamą projektą „Tėvų psichologinio atsparumo prevencija per sveikatos specialistų mokymą apie glaudų bendradarbiavimą su tėvais ir į šeimą orientuotą priežiūrą”.

Priemonė: Pogimdyvinės depresijos prevencija stiprinant tėvų psichologinį atsparumą bei didinant specialistų žinias ir gebėjimus šioje srityje.

Drauge su vaisiaus, kūdikio netektį patyrusių šeimų bendruomene „Angelo mama” kuriame metodinę ir edukacinę medžiagą specialistams. Įgyvendintų veiklų pagalba sveikatos specialistai bus įgalinti efektyviai pagalbai ir bendradarbiavimui su šeimomis, sukurtos metodinės priemonės padės lengviau pritaikyti, skirti būtiną pagalbą tėvams, suprasti tėvų poreikius. Projekto veiklų metu suteiktos specialistams žinios bei sukurti metodiniai įrankiai sudarys prielaidas sveikatos specialistams efektyviau vykdyti pogimdyvinės depresijos prevenciją stiprinant tėvų psichologinį atsparumą ir suteikiant būtiną pagalbą.