Ankstukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Projektai

Relaksacijos užsiėmimai ankstukų tėveliams

Kviečiame visas mamas ir tėčius, šiuo metu slaugančius kūdikius Vilniaus Santaros klinikų Vaikų ligoninėje, giliai pailsėti ir atgauti jėgas relaksacijos užsiėmimuose. Visiškai normalu, kad šiuo sudėtingu metu jaučiate daug įtampos ir nerimo, o rasti laiko giliai atsipalaiduoti ir pailsėti yra be galo sudėtiga. Tačiau pasirūpinti savimi yra būtina, kad naujomis jėgomis ir geromis emocijomis galėtumėte prisidėti prie greitesnio vaikelio sveikimo.

Užsiėmimų metu mokysimės technikų, padėsiančių sumažinti stresą, nerimą, įtampą, suvaldyti įkyrias mintis, atsipalaiduoti ir giliai pailsėti.

Užsiėmimus veda Vaida, sertifikuota meditacijų instruktorė, kuri nuoširdžiai kviečia praleisti valandą skiriant tik sau ir į šį sudėtingą etapą įnešti daugiau šviesos, tikėjimo, ramybės ir optimizmo.

Prieš devynerius metus, taip pat kaip ir jūs, gulėjau šioje ligononėje ir slaugiau 33 sav. ankstukę Beatričę. Tuo metu slėgė baisi nežinia, kaustė baimė, į galvą lindo baisiausi scenarijai. Buvau pamiršusi save, savo poreikius ir žinoma – poilsį.