Neišnešiotukų pagalbos linija Savanoriaukite Aukokite

Aktualijos

Kviečiame neišnešiotukų šeimas į diskusiją

2024 05 06

Mielos VISOS Lietuvos neišnešiotukų šeimos: mamos ir tėčiai, seneliai, globėjai,

Kviečiame jus į ZOOM diskusiją, kurioje kalbėsime apie šeimų iššūkius susilaukus neišnešiotuko.

 

Gegužės 15 d., 18:00-20:00 val. Registracija būtina ČIA

 

Kiekvienas galite būti POKYTIS ir turite galimybę būti išgirstas, pasidalinti savo istorija apie tai, kaip jautėtės tapę neišnešiotų kūdikių tėvais ir su kokia patirtimi susidūrėte.

Kad ir kiek jūsų vaikui dienų, mėnesių ar metų – visi praėjome skirtingus etapus ir jie visi yra labai svarbūs.

Diskusijoje apžvelgsime tris svarbiausius etapus ir patirtis: ligoninėje, grįžus namo ir tolimesnės raidos sekimą po 1 metų.
Psichologinė pagalba, mažylio rutina bei edukacija, pagalba jums kaip mamai, tėčiui, šeimai, reikalingas medicinines priemones, grįžimą namo, specialistų pasiekiamumą, šeimos gydytojo dėmesį ir tolimesnius iššūkius mažyliui sulaukus metukų – tik jūsų patirčių dėka galėsime sieki pokyčio bendruomenei.

Asociacija “Neišnešiotukas” nuo 2012 metų atstovauja Lietuvos neišnešiotų naujagimių bei šeimų interesus. Rūpinasi naujagimių sveikatinimu ligoninėse ir grįžus namo, kuria mokomąjį turinį tėveliams ir specialistams, rengia bendruomenės šventes, konferencijas bei diskusijas, siekia diegti Europos naujagimių sveikatos priežiūros standartų projektą Lietuvoje ir burtis į stiprią neišnešiotukų bendruomenę šeimas, medikus, kitus specialistus, rėmėjus, sprendimų priėmėjus.

Jūsų žodis yra svarbiausias – junkitės veikti ir daryti pokyčius kartu!